Jump to content

Fuziune, Quest, Farmer, Reduceri


Kelton
 Share

Recommended Posts

14 hours ago, Bobo said:

 

Intr-adevar contul tau a disparut din motive dubioase. Investighez cu Kelton sa vedem ce s-a intamplat. E dubios sa dispara un singur cont. Daca mai sunt si altii cu conturi disparute va rog sa ne anuntati.

S-a rezolvat ceva? @Bobo

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Only EGiPTEANU said:

Asta inseamna ca tot ce am facut dupa fuziune se sterge sau raman?

se sterge tot ce ai facut.
Rang up urile, fw urile, tot.

Edited by uS lamporo
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AlexDauCuV4 said:

Bai da iar dureaza 8 ore...sper ca macar de data asta sa o faceti rapid.

As prefera sa nu se grabeasca, ca greselile sa nu se repete. Cu cat dureaza mai mult, cu atat fac lucrurile mai bune.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AlexDauCuV4 said:

Ba, da am cumparat un nrg-500 inainte de acest rollback si nu o sa il mai am?Am dat 1,3kk pe el.Mi se duc banii pe apa sambetei?

Primestii banii inapoi, ce nu intelegeti?

Link to comment
Share on other sites

Quote

As prefera sa nu se grabeasca, ca greselile sa nu se repete. Cu cat dureaza mai mult, cu atat fac lucrurile mai bune.

Adevarat.

Pana la fuziune, mai fac niste misiuni pe GTA SA.

Link to comment
Share on other sites

Ce disperati sunteti fratilor, se da rollback, practic aveti contul cum il aveati ieri la ora 08:00, ce e asa greu de inteles? ai luat infernus dupa fuziune din ds, iti ia infernusu si iti da banii inapoi, ai luat fw, ti l scoate, ai luat rank, te retrogradeaza, ai luat la bot, iti mai dau odata.

Daca dati wipe sau lasati serverul inchis ceva vreme, o sa creasca rata sinuciderilor in ro.

Edited by Victory Marki
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Victory Marki said:

Ce disperati sunteti fratilor, se da rollback, practic aveti contul cum il aveati ieri la ora 08:00, ce e asa greu de inteles? ai luat infernus dupa fuziune din ds, iti ia infernusu si iti da banii inapoi, ai luat fw, ti l scoate, ai luat rank, te retrogradeaza, ai luat la bot, iti mai dau odata.

Daca dati wipe sau lasati serverul inchis ceva vreme, o sa creasca rata sinucidatii in ro.

??

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Only EGiPTEANU said:

Asta inseamna ca tot ce am facut dupa fuziune se sterge sau raman?

șterge 

43 minutes ago, AlexDauCuV4 said:

Ba, da am cumparat un nrg-500 inainte de acest rollback si nu o sa il mai am?Am dat 1,3kk pe el.Mi se duc banii pe apa sambetei?

Îi primești înapoi automat. 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Victory Marki said:

Ce disperati sunteti fratilor, se da rollback, practic aveti contul cum il aveati ieri la ora 08:00, ce e asa greu de inteles? ai luat infernus dupa fuziune din ds, iti ia infernusu si iti da banii inapoi, ai luat fw, ti l scoate, ai luat rank, te retrogradeaza, ai luat la bot, iti mai dau odata.

Daca dati wipe sau lasati serverul inchis ceva vreme, o sa creasca rata sinuciderilor in ro.

:))

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LittleGustav said:

Cand se redeschid serverele?

Nu se stie, dar cu cat asteptam mai mult, cu atat rezolva problemele mai rapid, deci #StayTuned :)) 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AlexDauCuV4 said:

Ba, da am cumparat un nrg-500 inainte de acest rollback si nu o sa il mai am?Am dat 1,3kk pe el.Mi se duc banii pe apa sambetei?

NRG-ul o sa iti fie luat iar banii o sa ii primesti la loc.

1 hour ago, Daniel Gavrila said:

Eu daca am facut 7 puncte la raport, se vor reseta dupa rollback? 

Orice actiune facuta in timpul zilei de ieri, va fi stearsa.

4 hours ago, kownate said:

Ba eu am câștigat ev SMS de vreo 200k, am făcut questul. Sper că nu degeaba că vă dau in judecată!

O sa pierzi deoarece o sa fie la loc ce a fost ieri la 8:25.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AIM shade said:

da baa, ca vreti totul pe tava, rapid si perfect. da ia mai duceti-va in pula mea pe afara si jucati țurca cu vecinu de la 3, doamne fereste...

Ce ai mă cu ei, lasă-i să își trăiască "viața " :))

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Canuta said:

Ar fi bine daca ar fi raport optional saptamana aceasta.Voi ce ziceti?Vorbesc pentru cei aflati in factuiune!

In mod normal daca intri joi, vineri, sambata, duminica in factiune ai raport optional. Atat timp cat se rezolva azi (marti) nu au motiv sa le faca optionale. Intentia lor este sa mareasca activitatea pe joc. 

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.