Jump to content

Fuziune, Quest, Farmer, Reduceri


Kelton
 Share

Recommended Posts

4 minutes ago, AcerLT said:

Mie imi merge doar 1 nu si 2. RPG 2 e inca inchis si pe 1 sunt deja 150 de jucatori.

Poate e un bug ceva, ca nu merge la nimeni :)) 

Link to comment
Share on other sites

Deloc nu aveți răbdare, credeți că în viață totul e roz, fără pic de greșeală?

 

Se vede că majoritatea nu sunteți trecuți deloc prin viață și nu gândiți pe termen lung.

 

Chiar nu puteți aștepta 1-2 zile să se rezolve problemele, ca mai apoi să decurgă totul normal? Toți vreți ACUM ACUM ACUM, ca și în viața reală.

 

Ei bine, viața nu funcționează așa, durează ceva vreme până când se așează treburile, în orice aspect al vieții.

Link to comment
Share on other sites

nu stiu unde si cum sa postez doar ca am o mica (mare) problema grava.

Eu ma jucam/joc doar pe RPG2 cu numele [.]Exotic[.] si aveam Infernus 205/155 ; Sultan ; NRG 205/155 ; Pony ; 130-150k money nu mai stiu sigur, level 15 mi se pare, 50/70 RP etc... in fine, aveam o multe si ieri cand sa ma loghez sa ma joc nu mai aveam contul, m a pus sa ma inregistrez cu acelas nume, m am inregistrat si nu am nimic, cont level 1 cu avere: SARAC. daca ma puteti ajuta si pe mine va rog...as fi fericit

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, AT DarkNight said:

Din punctul meu de vedere era mai bine sa fie manual deoarece s-ar fii evitat eroarea aceasta, care este una gravă. De exemplu, pe Nephrite, cu modul manual, s-au transferat absolut TOATE datele de pe conturi.

Du-te acolo si lasa-ne sa traim in pace

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Lisaru Andrei said:

nu stiu unde si cum sa postez doar ca am o mica (mare) problema grava.

Eu ma jucam/joc doar pe RPG2 cu numele [.]Exotic[.] si aveam Infernus 205/155 ; Sultan ; NRG 205/155 ; Pony ; 130-150k money nu mai stiu sigur, level 15 mi se pare, 50/70 RP etc... in fine, aveam o multe si ieri cand sa ma loghez sa ma joc nu mai aveam contul, m a pus sa ma inregistrez cu acelas nume, m am inregistrat si nu am nimic, cont level 1 cu avere: SARAC. daca ma puteti ajuta si pe mine va rog...as fi fericit

Salut! S-a produs  o "eroare" la fuziune.  O sa detii ce ai avut pe cont + nivelul pe care l-ai avut.

Link to comment
Share on other sites

Data trecuta am prins Infernus din DS, acum am prins o .....

Acum in loc sa stau 7 zile sa iau rank up stau iar 9 zile *facepalm*

23 minutes ago, Target said:

@Kelton sau @Bobo
Ieri cand a fost fuziunea prima oara am donat sa imi debanez un cont si am mai bagat gold in alt cont, cum fac sa recuperez gold-ul acela? La cine sa trimit PM cu mail-urile primite, adica asteahttps://imgur.com/XC9K7o6 ? Sau ce trebuie sa fac

Trimite un ticket si iti va raspunde.

Link to comment
Share on other sites

Bug found, cand intru pe server intr-una imi da un checkpoint sa fac nu stiu ce misiune si nu il pot anula, m-am dus pana la el si imi zicea sa iau nu stiu ce canistra de apa, cand dadeam Y ca sa o iau nu mergea, doar aparea lista de prieteni..

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, WG Lavinia said:

Bug found, cand intru pe server intr-una imi da un checkpoint sa fac nu stiu ce misiune si nu il pot anula, m-am dus pana la el si imi zicea sa iau nu stiu ce canistra de apa, cand dadeam Y ca sa o iau nu mergea, doar aparea lista de prieteni..

Si eu am patit asta.

Link to comment
Share on other sites

Salut! Ieri am cumparat unban pe contul DonNarcis si acum numai am gold-ul sau unban. Server RPG2. Vreau gold-ul inapoi sau macar banii.

@Bobovorbim pe steam daca intervine ceva.

 

Just now, DonNarcis said:

Salut! Ieri am cumparat unban pe contul DonNarcis si acum numai am gold-ul sau unban. Server RPG2. Vreau gold-ul inapoi sau macar banii.

@Bobovorbim pe steam daca intervine ceva.

 

@Kelton @kobo

Link to comment
Share on other sites

Salutare am o problema, ieri am luat si eu unban pe contru Fresh.BOMBARUSA de 4 euro pentru 808 gold pentru ca mai aveam 217 si s-au facut un total de 1.025, ieri fain frumos am intrat pe server m-am jucat si dupa l-ati inchis, astept gold-ul inapoi, am dovezi daca trebuie pentru ceva. Multumesc!

 

Edited by 1kingbabyMatip1
Link to comment
Share on other sites

Un sfat pentru cei care vin de pe RPG 3, pe serverul principal:

 

Când vă conectați, să nu uitați să faceți o poză la TAB, aveți șansa să vedeți 700+ playeri online. Nici la deschiderea serverului RPG 3 nu ați văzut atâția conectați...

 

Cât despre fuziune, e bine venită, dar mai trebuia lucrată.

Edited by South Max
Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.