Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Fuziune, Quest, Farmer, Reduceri


Kelton
 Share

Recommended Posts

FARMER useless cant get back on tractor cant re-attach plow (atleast the trailer system from truckers job can be implemented here + if u leave any work vehicle like truck enter in biz for heal after that u cant f back on truck) and farmer  biz is too far away from plots. . . . .. . .. 

Link to comment
Share on other sites

Atâtea întrebări...

Ar trebui să vă întrebați de ce sunteți așa proști.

 

Lăsați în pace conducerea să-și facă treaba și dacă aveți probleme deschideți un ticket. Nu cred ca s-a întâmplat vreodată ca Bobo sau Kelton să nu ia în considerare vreun mesaj.

 

Ieșiți în gâții voștri din casă că vi s-a lipit curu de scaun.

 

E una să fi fanatic de sa:mp, cum am fost eu, e alta să fi obsedat agasant și urâcios.

 

Dați-mi o katana să fac harakiri că la ce întrebări aveți mai bine vă duceți pe alte comunități.

 

Ontopic: Ft.frumos update, cred că am să mă reapuc de B-Zone în limita timpului.

Link to comment
Share on other sites

Salut! Cum spunea cineva mai sus, si mie imi cere parola de server. Habar n-am ce-ar trebui sa bag. Poate nu e gata smecheria, nu stiu, Dar, daca e rezolvata treaba, ce-ar trebui sa bag la parola de server ceruta pana sa ma conectez? Fara nimic imi spune Wrong server password. Multumesc!

Edited by Decker
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, A s h e L L said:

@Kelton Salut, nu stiu daca e un bug, sau o problema de la fuziune, dar am deja skill 5 la job-ul farm, m-am uitat la alti jucatori pe website si nu au. Nu ca m-ar deranja asta :)) dar totusi, nu e ok. P.S nu stiam unde sa zic asta, asa ca am facut o aici :))) 

 

Cine are skill 5, a ramas cu skill 5, cine nu, a ramas cu skill ul care il avea.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, A s h e L L said:

@Kelton Salut, nu stiu daca e un bug, sau o problema de la fuziune, dar am deja skill 5 la job-ul farm, m-am uitat la alti jucatori pe website si nu au. Nu ca m-ar deranja asta :)) dar totusi, nu e ok. P.S nu stiam unde sa zic asta, asa ca am facut o aici :))) 

 

Aveai înainte skill 5 deja?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nica Mihai said:

Pe rpg 1 cand intru spune ca am ip-ul banat dar nici nu am jucat pe rpg 1 , am jucat doar pe rpg 4 si nu al luat ban.
Nume: RPG4_QWALOW

Ți-am debanat IP-ul.

Link to comment
Share on other sites

@BombaRusA Salut.

Incearca sa te loghezi cu rpg3_numeletau iar daca nu iti merge, fa un Ticket aici pe Forum.

Bafta!

@Andrei slabtu Salut.

Daca nu ai primit Goldul inapoi, fa un Ticket pe shop.b-zone.ro iar acesta iti va fi returnat inapoi.

Bafta!

Edited by GreySnake
Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.