Jump to content

Fuziune, Quest, Farmer, Reduceri


Kelton
 Share

Recommended Posts

@Kelton ?? Dar la lideri de GANG, de ex la o factiune cand sunt 10 jucatori banati si sunt 2 lideri.. Cine primeste fw  pt 10 banati  ? :)) 

Link to comment
Share on other sites

Salut! Mai intreb o data, poate si raspunde cineva: la conectare mi se spune ,,this server requires a password". Care ar fi pass aia, pentru ca fara nimic nu ma pot conecta, intrucat cand intru pe server mi se spune ,,wrong server password".  Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Uitati cat are rent until si cat este ceasul, sper ca se va rezolva acest bug https://imgur.com/undefined.

Nvm, am descoperit ca trebuie sa astepti inca o ora.

Edited by bbomber83
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Decker said:

Salut! Mai intreb o data, poate si raspunde cineva: la conectare mi se spune ,,this server requires a password". Care ar fi pass aia, pentru ca fara nimic nu ma pot conecta, intrucat cand intru pe server mi se spune ,,wrong server password".  Multumesc!

Cred că vrei să intri pe servele fuzionate deja, ceea ce nu se poate. Poți intra doar pe RPG.B-ZONE.RO (Adică rpg1 + rpg3) sau RPG2.B-ZONE.RO (rpg2 + rpg4).

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, A K U said:

Totusi, jobul este destul de buguit. Acolo in interfata 3D scrie ca expira la o ora, insa chiria expira cu o ora mai tarziu. 

Exact, are mult mai multe buguri acel job, l-au adaugat pentru a ne enerva noi cu el.

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.