Jump to content

Editia 1 de sugestii a fost inchisa. Puteti vota sugestiile favorite aici

Kelton

Fuziune, Quest, Farmer, Reduceri

Recommended Posts

FARMER useless cant get back on tractor cant re-attach plow (atleast the trailer system from truckers job can be implemented here + if u leave any work vehicle like truck enter in biz for heal after that u cant f back on truck) and farmer  biz is too far away from plots. . . . .. . .. 

da imi cere parola de servar si nici numi merge cu numele meu nici cum numi portneste servarul

On 8/19/2019 at 9:38 AM, Kelton said:

Primul -> răspuns de bump topic 😃

de ce s a sters progresul facut ieri pe rpg1? cum ramane cu questul? aveam 1/9 acum am 0/9

Atâtea întrebări...

Ar trebui să vă întrebați de ce sunteți așa proști.

Lăsați în pace conducerea să-și facă treaba și dacă aveți probleme deschideți un ticket. Nu cred ca s-a întâmplat vreodată ca Bobo sau Kelton să nu ia în considerare vreun mesaj.

Ieșiți în gâții voștri din casă că vi s-a lipit curu de scaun.

E una să fi fanatic de sa:mp, cum am fost eu, e alta să fi obsedat agasant și urâcios.

Dați-mi o katana să fac harakiri că la ce întrebări aveți mai bine vă duceți pe alte comunități.

Ontopic: Ft.frumos update, cred că am să mă reapuc de B-Zone în limita timpului.

@Kelton Salut, nu stiu daca e un bug, sau o problema de la fuziune, dar am deja skill 5 la job-ul farm, m-am uitat la alti jucatori pe website si nu au. Nu ca m-ar deranja asta :)) dar totusi, nu e ok. P.S nu stiam unde sa zic asta, asa ca am facut o aici :))) 

Posted (edited)

Salut! Cum spunea cineva mai sus, si mie imi cere parola de server. Habar n-am ce-ar trebui sa bag. Poate nu e gata smecheria, nu stiu, Dar, daca e rezolvata treaba, ce-ar trebui sa bag la parola de server ceruta pana sa ma conectez? Fara nimic imi spune Wrong server password. Multumesc!

Edited by Decker

Mă bucur că în cele din urmă fuziunea a avut succes. Sper să fie bine! 

2 hours ago, A s h e L L said:

@Kelton Salut, nu stiu daca e un bug, sau o problema de la fuziune, dar am deja skill 5 la job-ul farm, m-am uitat la alti jucatori pe website si nu au. Nu ca m-ar deranja asta :)) dar totusi, nu e ok. P.S nu stiam unde sa zic asta, asa ca am facut o aici :))) 

Cine are skill 5, a ramas cu skill 5, cine nu, a ramas cu skill ul care il avea.

2 minutes ago, Tr3fla69 said:

Cine are skill 5, a ramas cu skill 5, cine nu, a ramas cu skill ul care il avea.

Nu aveam skill 5 inainte, daca la asta te referi

3 hours ago, A s h e L L said:

Aveai înainte skill 5 deja?

Posted (edited)
5 minutes ago, uS DeviL said:

Aveai înainte skill 5 deja?

Nu, asta e faza ciudata =)) Probabil e o poroblema de la fuziune, pe /skills imi apare 532/1536 la Farmer.

Edited by A s h e L L

2 hours ago, A s h e L L said:

Nu aveam skill 5 inainte, daca la asta te referi

BULAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAN

Guys care e serverul nou ca nu ma lasa sa ma conectez cu RPG3_Mate.?

7 hours ago, UFO said:

Mă bucur că în cele din urmă fuziunea a avut succes. Sper să fie bine! 

Pe rpg 1 cand intru spune ca am ip-ul banat dar nici nu am jucat pe rpg 1 , am jucat doar pe rpg 4 si nu al luat ban.
Nume: RPG4_QWALOW

1 hour ago, Nica Mihai said:

Pe rpg 1 cand intru spune ca am ip-ul banat dar nici nu am jucat pe rpg 1 , am jucat doar pe rpg 4 si nu al luat ban.
Nume: RPG4_QWALOW

Ți-am debanat IP-ul.

5 minutes ago, Kelton said:

Ți-am debanat IP-ul.

Imi poti crea Clan Clubul? Am facut ticket, dar supervisorii is inactivi si dau cu seen pe joc, desi se misca.

si bidoanele e om, gg pentru fuziune

ma conectez si ma da de la 0, am pus si rpg3_ si rpg3_. in fata la nume, si tot ma da de la 0, ce fac.

Felicitari, in sfarsit avem serverele full ca inainte ❤️

Posted (edited)

@BombaRusA Salut.

Incearca sa te loghezi cu rpg3_numeletau iar daca nu iti merge, fa un Ticket aici pe Forum.

Bafta!

@Andrei slabtu Salut.

Daca nu ai primit Goldul inapoi, fa un Ticket pe shop.b-zone.ro iar acesta iti va fi returnat inapoi.

Bafta!

Edited by GreySnake

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.