Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Problema inregistrare SA:MP


Sir Mario ZEW

Recommended Posts

Salut, de cand mi-am luat un modpack nu pot inregistra cu OBS, am creat o scena si apoi sursa ''Game Capture'' si am selectat ''Capture Specific Window'', bun versiunea OBS-ului in caz ca va ajuta este 23.21.1 64 bit, bun si cand intru pe SA:MP ecranul de la OBS imi arata ca e negru, gen asta inregistreaza obs-u, asta e captura pe care o prinde, am incercat fel si fel de optiuni ca a rezolv problema am cautat si pe net dar nu merge. 

Modpackul este acesta in caz ca va ajuta:

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, MarioDauPtOnly said:

Salut, de cand mi-am luat un modpack nu pot inregistra cu OBS, am creat o scena si apoi sursa ''Game Capture'' si am selectat ''Capture Specific Window'', bun versiunea OBS-ului in caz ca va ajuta este 23.21.1 64 bit, bun si cand intru pe SA:MP ecranul de la OBS imi arata ca e negru, gen asta inregistreaza obs-u, asta e captura pe care o prinde, am incercat fel si fel de optiuni ca a rezolv problema am cautat si pe net dar nu merge. 

Modpackul este acesta in caz ca va ajuta:

 

 

 

OBS-ul nu prea se intelege cu samp-ul, de accea iti filmeaza negru, am avut si eu acceasi problema insa din pacate nu am gasit rezolvarea asa ca am trecut la Bandicam, iti recomand si tie aceeasi alegere, sau poate iti da cineva rezolvarea. Nu as crede ca modpack-ul este de vina.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.