Jump to content

[Prezentare] SilentHill


SilentHill
 Share

Recommended Posts

- Nick-ul tau: SilentHill
- Prenume: Madalin
- Varsta: Am frumoasa varsta de 19 ani
- Locatia: Calarasi
- Ocupatie: Student
- Jocul(rile) preferat(e): GTA V si Samp
- Hobby-urile tale: Fotball
- O descriere despre tine (minim 10 cuvinte): Salut , ma numesc Grigore Madalin, am frumoasa varsta de 19 ani , locuiesc in judetul Calarasi. Sunt o persoana serioasa, prietenoasa, sociabila, modesta, amuzanta si inteligent. Sunt un baiat la locul meu, nu-mi place sa ma bag unde nu-mi fierbe oala. Am simtul umorului foarte dezvoltat, insa, nu exagerez. Imi place foarte mult sa interactionez verbal, imi place sa descopar si sa incerc noi provocari sau lucruri noi, imi place foarte mult sa lucrez in echipa facandu-mi noi prieteni. Imi place foarte mult sa ajut lumea cu tot ce-mi sta in putinta. Am un comportament demn de un colectiv respectuos si stiu cum sa ma comport în orice situtie. Imi place foarte mult sa calatoresc si sa merg in diverse tabere/excursii. In timpul liber ies afara cu prietenii la un fotbal sau la o plimbare, daca nu, stau in casa jucandu-ma pe PC diferite jocuri. Sunt un tip foarte energic si vesel. Imi place sa vorbesc cu oricine, indiferent cine este. Imi place sa ajut pe fiecare cum pot. Am multi prieteni de treaba alaturi de care ma simt bine si in largul meu. Inainte de a face ceva, mai intai ascult parerile fiecaruia, iar abia apoi fac ce consider ca trebuie facut. Apreciez ajutorul primit de fiecare data si niciodata nu uit ca l-am primit. Niciodata nu uit de unde am plecat si nu intorc spatele celui care m-a ajutat. Respect standardele impuse de ceilalti, dar imi place ca si ale mele sa fie respectate la randul lor. Incerc de fiecare data sa imi fac treaba pe cat mai bine posibil pentru a ii multumi pe cei din jur si totodata si pe mine. Pe oriunde merg incerc sa las o impresie cat mai buna despre mine. Sunt gata sa invat mereu cate ceva, oriunde si de la oricine. Ca planuri de viitor, am de gand ca mai intai sa termin liceul , sa iau carnetul de sofer cu brio si cine stie pe viitor unde am norocul de a ma angaja intr-o firma bine platita. Cam atat am avut de spus despre mine, iar restul detaliilor despre mine pe care le-am omis le veti putea observa in-game. Ma adaptez la toate situatiile si incerc sa le fac exact cum trebuie pentru a nu gresii si afi sanctionat. Nu imi place sa las lucrurile neterminate sau sa le aman.Sunt un baiat sociabil , ma atasez foarte repede de oameni , imi place foarte tare sa lucrez cu prietenii , sunt foarte sincer (nu suport minciuna). Sunt un baiat care ii place glumesca dar care nu intrece limitele bunului simt, cu cei 7 ani de acasa, carismatic.Imi place sa obtin tot ceea ce imi propun in viata si de multe ori chiar reusesc.
- De unde ai aflat de B-Zone Community?: Internet
- Alte precizari?:  Multumesc anticipat !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.