Jump to content

Job fermier.


NoteDeath

Recommended Posts

"Cumperi canisra din shop-ul pentru ferma, ai un model de respectat, topic inchis." ? Si bine ca nu m-ai lasat sa iti spun.. Ai inchis repede. Aveam canistra. Am dat 20 de reporturi, adminii sunt degeaba. Unul singur a venit si a vazut si el ca nu merge, nu aparea canistra aia langa parcela. Poate rezolvati, dar daca inchizi asa topicurile fara sa mai afli detalii, e clar.

Si am stat la parcela aia o ora si ceva, de cand avea 40% pana la sfarsit si tot nu puteam uda, am iesit din joc si am fost iar la biz ul ala, ca tot spuneai sa ma duc sa cumpar canistra, ca si cum as fi fost prost si nu as fi incercat tot :) 

Am replantat, la Parcela 6 nu apare canistra aia jos, este bug.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, NoteDeath said:

"Cumperi canisra din shop-ul pentru ferma, ai un model de respectat, topic inchis." ? Si bine ca nu m-ai lasat sa iti spun.. Ai inchis repede. Aveam canistra. Am dat 20 de reporturi, adminii sunt degeaba. Unul singur a venit si a vazut si el ca nu merge, nu aparea canistra aia langa parcela. Poate rezolvati, dar daca inchizi asa topicurile fara sa mai afli detalii, e clar.

Si am stat la parcela aia o ora si ceva, de cand avea 40% pana la sfarsit si tot nu puteam uda, am iesit din joc si am fost iar la biz ul ala, ca tot spuneai sa ma duc sa cumpar canistra, ca si cum as fi fost prost si nu as fi incercat tot :) 

+1

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, NoteDeath said:

"Cumperi canisra din shop-ul pentru ferma, ai un model de respectat, topic inchis." ? Si bine ca nu m-ai lasat sa iti spun.. Ai inchis repede. Aveam canistra. Am dat 20 de reporturi, adminii sunt degeaba. Unul singur a venit si a vazut si el ca nu merge, nu aparea canistra aia langa parcela. Poate rezolvati, dar daca inchizi asa topicurile fara sa mai afli detalii, e clar.

Si am stat la parcela aia o ora si ceva, de cand avea 40% pana la sfarsit si tot nu puteam uda, am iesit din joc si am fost iar la biz ul ala, ca tot spuneai sa ma duc sa cumpar canistra, ca si cum as fi fost prost si nu as fi incercat tot :) 

Am replantat, la Parcela 6 nu apare canistra aia jos, este bug.

Din nou, ai un model de respectat.

Daca este un bug il poti raporta aici: https://forum.b-zone.ro/forum/211-bug-reports/

2 hours ago, Father said:

+1

Avertisment pentru post inutil.

Topic închis,

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.