Jump to content

Detalii Farming Simulator 2019


Rusu
 Share

Recommended Posts

                                                           FARMING SIMULATOR 2019

 

În România, pe lângă titluri faimoase precum CS:GO, Dota 2, LoL, PUBG, Minecraft, Euro Truck Simulator, gamerii noștri mai au pe lista lor de preferințe un joc aparte. Acesta este Farming Simulator.

Cum să nu îți placă să îți gestionezi propria fermă și să ai acces la o gamă variată de culturi și nu mai vorbesc de utiljalele agricole care sunt cireașa de pe tort, mai ales când urci la volanul unuia ca să lucrezi tarlaua.


 

La urma urmei, țara noastră încă este încă considerată “Grânarul Europei“, mulțumită exporturilor anuale de cereale. În plus, ca o informație amuzantă, vă pot spune că există fermieri adevărați, care se joacă în viața de zi cu zi Farming Simulator.

Spre bucuria fanilor de pretutindeni, astăzi, cei de la GIANTS Software, Focus Home Interactive și SADGames au anunțat cu surle, trâmbițe și un trailer CGI noul Farming Simulator 19.

Acesta promite să ofere un motor grafic nou, care va crește gradul de imersiune considerabil, la care se mai adaugă trei regiuni noi distincte din lume, unde îți poți înființa singur o fermă sau alături de un prieten

Image result for farming simulator 2019 detalii 
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     Sursă:   overheat

Link to comment
Share on other sites

Farming Simulator 2019 sincer m-a surprins prin noile utilaje adaugate in joc, grafica ce este una superba si multe alte chestii ce mi-au placut. 

- Franciza FS de la GIANTS Software mereu m-a surprins incepand cu Farming Simulator 2011 pe care l-am jucat prima data la un prieten si am ramas uimit.

Link to comment
Share on other sites

On 8/25/2019 at 9:12 PM, Robertel Robotel said:

Farming Simulator 2019 sincer m-a surprins prin noile utilaje adaugate in joc, grafica ce este una superba si multe alte chestii ce mi-au placut. 

- Franciza FS de la GIANTS Software mereu m-a surprins incepand cu Farming Simulator 2011 pe care l-am jucat prima data la un prieten si am ramas uimit.

Iti urez distractie placuta pe joc in continuare!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.