Jump to content

11 Years Together [RPG Events]


Kelton
 Share

Recommended Posts

9 minutes ago, uS DeviL said:

La rob-uri va fi wanted, doar la job-uri nu va fi.

"Non Stop Robs

 

Din moment ce polițiștii s-au apucat și ei de petrecere înseamnă că aveți verde la jefuirea bijuteriilor până când acestea nu vă mai încap în buzunare. În perioada 1-11 Septembrie toată lumea e liberă să dea rob la orice oră-i permite timpul, cheful sau mă-sa. Noi nu putem decât să vă urăm spor la făcut bani!"

eu de aici am inteles ca nu iau wanted, in fine poate ne lamureste @Kelton

 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, d a n u t said:

"Non Stop Robs

 

Din moment ce polițiștii s-au apucat și ei de petrecere înseamnă că aveți verde la jefuirea bijuteriilor până când acestea nu vă mai încap în buzunare. În perioada 1-11 Septembrie toată lumea e liberă să dea rob la orice oră-i permite timpul, cheful sau mă-sa. Noi nu putem decât să vă urăm spor la făcut bani!"

eu de aici am inteles ca nu iau wanted, in fine poate ne lamureste @Kelton

 

Unde vezi tu ca zice fara wanted? Non-stop inseamna la orice ora, nu fara wanted.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, gHeNoViCi said:

In timpul asta de 11 ani de B-Zone, multi copii au castigat clipe frumoase pe acest joc, iar eu ma regasesc printre acestia. (cine cunoaste, stie despre ce vorbesc)

Adevarat ❤️

Link to comment
Share on other sites

CAt de mult a putut sa evolueze aceasta comunitate de SA:MP! In momentul de fata B-zone este cel mai batran server de SA:MP din romania! 

Nu pot sa cred m-am apucat prima data de acest server prin 2014 si iauite continue sa functioneze chiar si in 2019! ❤️ Forta B-zone ❤️❤️ 

                                                                                          11 YEAR TOGETHER ❤️ 

Edited by FuNNkyZ
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Catalin Andrei said:

Ba dar ce sa întmplat cu bobo ca ultmul video e de la nunta lui Nasu K

Are și el alte probleme probabil, nu poate fi așa activ uneori.

 

Hai că am primit și răspuns de waruri și rapoarte dacă e...

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.