Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

WAR MONTAGE #7 ✪promoted in main team✪ - SAMP


Sergiu Risciuc
 Share

Recommended Posts

On 10/19/2019 at 4:23 PM, Sergiu Risciuc said:

Tu nici macar cu alea nu ai cum sa faci :)) , btw check on my channel , dupa poti comenta.

Nu mă uit la orice anonim, mi-am dat cu părerea, asculți dacă vrei, dacă nu, rămâi la "râsurile" ăstea de war montage-uri. 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Madalin said:

Nu mă uit la orice anonim, mi-am dat cu părerea, asculți dacă vrei, dacă nu, rămâi la "râsurile" ăstea de war montage-uri. 

Bine cunoscutule, apreciez sfatul tau de hater. Data viitoare ramai la opozitia ta, a stai, nu stii ce e aia .

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Sergiu Risciuc said:

Bine cunoscutule, apreciez sfatul tau de hater. Data viitoare ramai la opozitia ta, a stai, nu stii ce e aia .

Ușor alberto grasu, nu te da mare academician, crezi că dacă-mi dai cuvinte pe care abia le-ai descoperit mă impresionezi? Jalnic... 

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Madalin said:

Ușor alberto grasu, nu te da mare academician, crezi că dacă-mi dai cuvinte pe care abia le-ai descoperit mă impresionezi? Jalnic... 

Cum spui tu fratioru, cel mai destept cedeaza primu, hai sa o lasam asa, deja incepe sa fie free chat aici . 

Da mi o poza cu tine in pm, sa te vad si eu la fata` , daca ai tupeu . :)

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.