Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

BUG- Achizitionare VIP Vehicle si puncte maraton


South ALex

Recommended Posts

Nick-ul tau: ALex.RD
Server: RPG 1
Descrierea bugului: Pai azi mi am luat un infernus la pretul de 2kk si m am ofticat rau pentru ca la 10 minute dupa s a bagat stock si puteam sa-l cumpar si eu mai ieftin dar na, si pe acel infernus de 2kk am pus hidden si mi am cumparat si vip vehicle ceea ce e ciudat e ca am primit puncte la maraton doar din hidden si nu si din vip vehicle.
Screenshot(s): Nu am facut nu mi am dat seama, ideea a fost ca aveam 0/170 pct maraton  si acum pe seara am vazut ca am 30/170 si 30 sunt de la hidden sau vip nu stiu sigur si 30 nu mai sunt, am facut 2 achizitii in shop si am primit doar 30 pct maraton de si trebuia sa primesc 60

 

Vip Vehicle 390 35% 11.09.2019 14:55
Hidden color 390 35% 11.09.2019 14:50

astea 2 si acum am observat ca am  47/170 trebuia sa am 77/170 dar 30 lipsesc, am inca 17 ca am deschis eu ceva cutii si am dat gift pe acolo am facut eu ceva 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.