Jump to content

Problemă în joc


ALESUUU

Recommended Posts

Hai noroc, nu știu dacă mulți ați pățit așa ceva. Mi-am schimbat PC-ul, acum ceva timp și ieri am încercat să intru înapoi în joc, a mers tot bine până m-am urcat în mașină și mi-am luat mână de pe W.
E un bug din joc, nu de pe server nu de la moduri. Când te urci într-o mașină și după iți iei mâna de pe W, își pune frână automat fără să mai pui tu.


Aștept soluții de la voi că le-am încercat pe toate.

Link to comment
Share on other sites

Am patit acest lucru, daca ai joystick sau gamepad ceva, incearca sa-l deconectezi sau sa-i modifici acolo, este un buton, care din, exemplu, din xbox 360 devine altceva, sau daca nu, deconecteaza tastatura. Alta solutie nu mai am, problema poate se trage de la joystick/gamepad/controller sau ce ai tu. Multa bafta!

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, ALESUUU said:

Hai noroc, nu știu dacă mulți ați pățit așa ceva. Mi-am schimbat PC-ul, acum ceva timp și ieri am încercat să intru înapoi în joc, a mers tot bine până m-am urcat în mașină și mi-am luat mână de pe W.
E un bug din joc, nu de pe server nu de la moduri. Când te urci într-o mașină și după iți iei mâna de pe W, își pune frână automat fără să mai pui tu.


Aștept soluții de la voi că le-am încercat pe toate.

Încearcă versiunea Hoodlum a jocului, vezi poate merge.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.