Jump to content

V4 Style


robica
 Share

Recommended Posts

Atat de lipsit de haz, atat de sec. Ti se pare amuzant, nu? Cand ai postat imi imaginez ca te gandeai ca o sa innebunesc, ca o sa rad pana o sa ma cac pe mine. Nu devin agresiv la orice dar am alergie la lucruri idioate lipsite de haz dar care sunt facute cu scopul de a fi funny. Nu e nimic overly pretentious in aceasta gluma si nimic greu de inteles. E pur si simplu stupid, ridicol de stupid. E aproape jignitor de stupid. E ceva ce amuza doar un retardat mintal sau un om cu un simt al umorului extrem de simplu. Tell you what, iesi pe strada si povesteste glumita asta sa vezi cata lume rade. Iti iei si bataie la un moment dat. E ceva atipic in postarea ta? E un umor atat de fin ca a trecut neobservat de simtul meu de ignorant si nepregatit in arta hazului? Sunt avocatul integritatii mele psihice iar postarea asta e atat de cretina, lipsita de haz, ascunsa sub un comic penibil incat am luat cancer. M-am simtit nevoit sa postez ce aveam de spus pentru ca mi-am irosit timp din viata. Sa iti fie rusine cu postarea asta obosita. 

Link to comment
Share on other sites

Robik nu știam ca ți-ai dezvoltat latura amuzantă.. noroc că ești drăguț :o3 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Styleeer said:

Atat de lipsit de haz, atat de sec. Ti se pare amuzant, nu? Cand ai postat imi imaginez ca te gandeai ca o sa innebunesc, ca o sa rad pana o sa ma cac pe mine. Nu devin agresiv la orice dar am alergie la lucruri idioate lipsite de haz dar care sunt facute cu scopul de a fi funny. Nu e nimic overly pretentious in aceasta gluma si nimic greu de inteles. E pur si simplu stupid, ridicol de stupid. E aproape jignitor de stupid. E ceva ce amuza doar un retardat mintal sau un om cu un simt al umorului extrem de simplu. Tell you what, iesi pe strada si povesteste glumita asta sa vezi cata lume rade. Iti iei si bataie la un moment dat. E ceva atipic in postarea ta? E un umor atat de fin ca a trecut neobservat de simtul meu de ignorant si nepregatit in arta hazului? Sunt avocatul integritatii mele psihice iar postarea asta e atat de cretina, lipsita de haz, ascunsa sub un comic penibil incat am luat cancer. M-am simtit nevoit sa postez ce aveam de spus pentru ca mi-am irosit timp din viata. Sa iti fie rusine cu postarea asta obosita. 

E cazul sa nu intervii tu cu asemenea comentariu, gluma este facuta strict pentru sa-mp, pentru rpg1, nu ies pe strada sa povestesc unuia de v4, nu traiesc in joc. In plus, discutam noi legat de asta, ca vad ca baietia nu ti-a iesit din cap.

Edited by Robica
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Styleeer said:

Atat de lipsit de haz, atat de sec. Ti se pare amuzant, nu? Cand ai postat imi imaginez ca te gandeai ca o sa innebunesc, ca o sa rad pana o sa ma cac pe mine. Nu devin agresiv la orice dar am alergie la lucruri idioate lipsite de haz dar care sunt facute cu scopul de a fi funny. Nu e nimic overly pretentious in aceasta gluma si nimic greu de inteles. E pur si simplu stupid, ridicol de stupid. E aproape jignitor de stupid. E ceva ce amuza doar un retardat mintal sau un om cu un simt al umorului extrem de simplu. Tell you what, iesi pe strada si povesteste glumita asta sa vezi cata lume rade. Iti iei si bataie la un moment dat. E ceva atipic in postarea ta? E un umor atat de fin ca a trecut neobservat de simtul meu de ignorant si nepregatit in arta hazului? Sunt avocatul integritatii mele psihice iar postarea asta e atat de cretina, lipsita de haz, ascunsa sub un comic penibil incat am luat cancer. M-am simtit nevoit sa postez ce aveam de spus pentru ca mi-am irosit timp din viata. Sa iti fie rusine cu postarea asta obosita. 

Wooow, deci ai scris tot carnatul asta pentru un simplu a critica 'meme-ul' unei persoane postate pe o comunitate de SA:MP? Auzi 'arta hazului'. Daca nu scriai in romano-engleza, iti apreciam latura creativa in a te expune in cuvinte, dar mna.

 

 

 

tenor-1.gif

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Robica said:

E cazul sa nu intervii tu cu asemenea comentariu, gluma este facuta strict pentru sa-mp, pentru rpg1, nu ies pe strada sa povestesc unuia de v4, nu traiesc in joc. In plus, discutam noi legat de asta, ca vad ca baietia nu ti-a iesit din cap.

Vezi că aici nu eşti pe SA:MP, în secţiunea asta fiecare are dreptul să critice, mai ales când este o critică la locul ei şi respectuoasă. Termin-o cu ameninţările astea de 2 bani, nu-ţi mai trăi viaţa într-un joc, mare admin care eşti tu.

 

@Styleeer tot respectul pentru că ai avut curajul să spui lucrurilor pe nume şi nu ai lins în cur superiorul cum ar fi făcut-o 99% din restul staffului.

Edited by BIS aka OldNab
Link to comment
Share on other sites

Ba toată treaba asta e puțin relativă. Sa joci legit nu mai ai cum în 2019. Adică o poți face, însă o sa îți iei secunde la greu pana înnebunești sau te lași. 

Eu joc cu setări legite la wars, nici sa nu stric jocul altora dar nici sa primesc doar spawn kill și sa nu am absolut nici o șansă împotriva ălora cu setări nesimțite. Din punctul meu de vedere ar trebui urmărită aceasta limita foarte subțire între codat cu bun simt care joaca pe legit sa nu strice jocul altora și codatul jegos care pune tot pe 70%+ și efectiv mictioneaza pe ceilalți jucători. A

 

Revenind la topic, e amuzant dacă privești situația detasat.

 

Dar totuși codați au existat cu mult înainte sa apară gipsy force (cred ca prima tentativa de cod decent cu care s a dat pe b zone, asta ignorând renumitul renko care își are locul lui de glorie) și restul. 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Robica said:

@BIS aka OldNab Pentru mine nu este la locul ei, nu comentezi in felul asta la un meme, pentru ce? :)) Ma rog, nu stau sa ma cert si cu tine, ca stiu care-i treaba, treziti-va la realitate, zic. (f.c)

Orice critică este la locul ei aici, cât timp nu insultă. Nelalocul lor sunt ameninţările astea ieftine, în schimb :)

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Styleeer said:

E ceva ce amuza doar un retardat mintal sau un om cu un simt al umorului extrem de simplu. Tell you what, iesi pe strada si povesteste glumita asta sa vezi cata lume rade. Iti iei si bataie la un moment dat. E ceva atipic in postarea ta? E un umor atat de fin ca a trecut neobservat de simtul meu de ignorant si nepregatit in arta hazului?

@BIS aka OldNabnu știu cum administrezi tu zona asta de la B-GAG dar asta-i cam insulta ce nu are direct legătura cu meme'u asta sau cu categoria asta. 

@Styleeer In cazul în care nu ai citit regulamentul helperilor si anume "  comportamentul este caracteristica cea mai importantă și pe care se pune cel mai mult accentul, așadar un comportament neadecvat pe sursele oficiale ale serverului (joc, website, forum) se va sancționa în funcție de gravitate. " 

mai exact "  un astfel de comportament față de admini va fi sancționat direct cu remove. "

 

Eu te-am promovat la Helper eu te degradez dacă nu știi sa te comporți. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, SaRtOR said:

@BIS aka OldNabnu știu cum administrezi tu zona asta de la B-GAG dar asta-i cam insulta ce nu are direct legătura cu meme'u asta sau cu categoria asta. 

@Styleeer In cazul în care nu ai citit regulamentul helperilor si anume "  comportamentul este caracteristica cea mai importantă și pe care se pune cel mai mult accentul, așadar un comportament neadecvat pe sursele oficiale ale serverului (joc, website, forum) se va sancționa în funcție de gravitate. " 

mai exact "  un astfel de comportament față de admini va fi sancționat direct cu remove. "

 

Eu te-am promovat la Helper eu te degradez dacă nu știi sa te comporți. 

 

 

?????????

 

7 hours ago, BIS aka OldNab said:

Vezi că aici nu eşti pe SA:MP, în secţiunea asta fiecare are dreptul să critice, mai ales când este o critică la locul ei şi respectuoasă. Termin-o cu ameninţările astea de 2 bani, nu-ţi mai trăi viaţa într-un joc, mare admin care eşti tu.

 

@Styleeer tot respectul pentru că ai avut curajul să spui lucrurilor pe nume şi nu ai lins în cur superiorul cum ar fi făcut-o 99% din restul staffului.

multumesc te respect 

 

7 hours ago, BIS aka OldNab said:

Orice critică este la locul ei aici, cât timp nu insultă. Nelalocul lor sunt ameninţările astea ieftine, în schimb :)

uite aici amenințări 

https://imgur.com/a/IRAetmP

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, BIS aka OldNab said:

Vezi că aici nu eşti pe SA:MP, în secţiunea asta fiecare are dreptul să critice, mai ales când este o critică la locul ei şi respectuoasă. Termin-o cu ameninţările astea de 2 bani, nu-ţi mai trăi viaţa într-un joc, mare admin care eşti tu.

 

@Styleeer tot respectul pentru că ai avut curajul să spui lucrurilor pe nume şi nu ai lins în cur superiorul cum ar fi făcut-o 99% din restul staffului.

Hai ca numai respectuoasa nu a fost acea 'critica'. Se vede clar ca e o jignire directa scrisa din frustrare. Eu nu vad amenitarea din comentariul lui Robica. Vezi ca esti moderator aici, domnul pe care il ridicai in slavi mai sus dezvaluie informatii personale, nu cred ca ti-ar conveni sa-ti de-a cineva numarul de telefon pe un forum plin de copilasi frustrati care te-ar suna de 50 de ori pe ora.

 

Acum, referindu-ma la acest 'meme', nu e pe gustul meu. Nu am inteles niciodata glumele referitoare la codati, v4, v12. Styleeer, nu doresti sa ne realizezi un eseu argumentativ pe tema 'Realizarea unui meme ce sa contina arta hazului si protejarea integritatii psihice' ?

Edited by Zeldris
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Styleeer said:

?????????

 

multumesc te respect 

 

uite aici amenințări 

https://imgur.com/a/IRAetmP

Te pup, e viata mea privată acolo, am comentat strict pe baza comentariului tău ca mi iau bataie pe afară dacă spun gluma aia, nu i bai, am auzit ca tu nu prea ieși din casă, asa mi s a șoptit în cască. 

 

@Zeldrislasă-i fratioare ca după vine replica aia ieftină "pupi în cur superiorul". 

@BIS aka OldNab sa vedem ce acțiuni iei pentru distribuirea vieții mele private pe un forum de Samp, dacă tot aici totul este sub control.

 

Îți aștept explicațiile pe joc ție, Styler, legat de mai sus, încă odată, ți a prezentat și Sartor regulamentul. Edit: Nu mai aștept nimic, te a scos Sartor, salut! 

Edited by Robica
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Robica said:

Te pup, e viata mea privată acolo, am comentat strict pe baza comentariului tău ca mi iau bataie pe afară dacă spun gluma aia, nu i bai, am auzit ca tu nu prea ieși din casă, asa mi s a șoptit în cască. 

 

@Zeldrislasă-i fratioare ca după vine replica aia ieftină "pupi în cur superiorul". 

@BIS aka OldNab sa vedem ce acțiuni iei pentru distribuirea vieții mele private pe un forum de Samp, dacă tot aici totul este sub control.

 

Îți aștept explicațiile pe joc ție, Styler, legat de mai sus, încă odată, ți a prezentat și Sartor regulamentul. 

amice tu trăiești pe jocu asta și mi zici mie ca nu ies din casa, ești penibil brăilene de as fi in locu tau mi-ar fi rusine 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.