Jump to content

miss mister


kristopher
 Share

Recommended Posts

15 minutes ago, shanker' said:

@yrn proof,

 

Ce vrea să însemne asta? Ajută-mă să înțeleg pt. că eu sunt mai „prost” de felul meu. 

 

@Dyablox,

 

Tu ai moderator degeaba? Serios acum.

eu cred ca esti prost pe bune. 

am scris clar, sa se vada: POSTARE CU CARACTER SATIRIC. 

"Satira este o formă literară de critică a slăbiciunilor individuale, sociale sau general omenești, adesea într-un mod acuzator. Caracteristicile stilistice ale satirei sunt ironia, exagerarea caricaturală a unor aspecte particulare și construirea unor relații neobișnuite de aparență absurdă"

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, shanker' said:

@yrn proof,

 

Ce vrea să însemne asta? Ajută-mă să înțeleg pt. că eu sunt mai „prost” de felul meu. 

 

@Dyablox,

 

Tu ai moderator degeaba? Serios acum.

Daca nu intelegi sensul unei glume, de ce mai pui un comentariu aici.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Mariius said:

Daca nu intelegi sensul unei glume, de ce mai pui un comentariu aici.

Aici e vorba de cei 7 ani de acasă. 

 

Eu sunt de părere că dacă nu cunoști o persoană, nu te poți trage de șireturi cu ea, nici măcar în glumă. Asta-ți dovedește țigănismul din familie. Eu niciodată nu mi-am permis să-mi bat joc de cineva, nici măcar în glumă. Pur și simplu nu-mi stă în fire. Acum fiecare cu caracterul lui, tu țigan, iar 20% cu bun simț. Simplu, nu? 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, shanker' said:

Aici e vorba de cei 7 ani de acasă. 

 

Eu sunt de părere că dacă nu cunoști o persoană, nu te poți trage de șireturi cu ea, nici măcar în glumă. Asta-ți dovedește țigănismul din familie. Eu niciodată nu mi-am permis să-mi bat joc de cineva, nici măcar în glumă. Pur și simplu nu-mi stă în fire. Acum fiecare cu caracterul lui, tu țigan, iar 20% cu bun simț. Simplu, nu? 

te-ai aruncat prea departe. iti iese prostia nativa la iveala

first of all, nu ma intereseaza pe mine cat esti tu de sensibil. te simti ofensat? imi pare rau pentru tine, ignora acest post. 

nu ma intereseaza ce principii ai tu in viata, nu mi pasa cum traiesti si ce reguli iti impui. dar sa spui de mine ca am dovedit tiganismul din familie, deja ai intrat pe teren minat. 

pe langa faptul ca nu stii absolut nimic despre mine sau despre familia mea, iti permiti sa ti dai cu parerea. 

nu mai am nimic de zis. daca esti atat de firav si ti se rupe sufletul la o gluma, nu te tine nimeni cu forta aici. 

btw nu sunt tigan. si chiar daca as fi, nu te ar interesa pe tine acest detaliu. 

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, shanker' said:

Aici e vorba de cei 7 ani de acasă. 

 

Eu sunt de părere că dacă nu cunoști o persoană, nu te poți trage de șireturi cu ea, nici măcar în glumă. Asta-ți dovedește țigănismul din familie. Eu niciodată nu mi-am permis să-mi bat joc de cineva, nici măcar în glumă. Pur și simplu nu-mi stă în fire. Acum fiecare cu caracterul lui, tu țigan, iar 20% cu bun simț. Simplu, nu? 

Bun, in primul rand, ce stii tu despre familia mea? Deja ai ajuns intr-un punct sensibil. Deja te-ai dus prea departe. Unu la mana nu sunt tigan, doi la mana dai dovada de rasism si 3 la mana nu se ia de persoana in cauza ci despre cum este asezat B-ZONE pe foaie. Aici am incheiat discutia deoarece nu vreau sa intru in amanunte si vreau sa evit o posibila cearta. O zi faina!

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, shanker' said:

@yrn proof,

 

Ce vrea să însemne asta? Ajută-mă să înțeleg pt. că eu sunt mai „prost” de felul meu. 

 

@Dyablox,

 

Tu ai moderator degeaba? Serios acum.

 

Ce vrei să fac?

 

Atât timp cât poza a fost făcută publică pe comunitate, să-și asume toate riscurile.

 

Prea multă vorbă fără rost.

 

:topic_closed::topic_closed:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.