Jump to content

Sectiunea Sugestii SA-MP


Kelton
 Share

Recommended Posts

18 hours ago, SylvyuGoogle said:

Readuceti la viata wars si refaceti gangurile la 40/40 membrii pe RPG 1.

 

Asta vor toti gangsterii!!! 

Nici cele 30 de sloturi care sunt acuma nu se ocupa la mafii daca observi, sunt multe mafii sub 25 membri, sloturile sunt OK in momentul de fata. Ca sa readuci la viata mafiile trebuie sa te legi de 2 lucruri: 1.Sa rezolvi problema cu lagul la waruri care predomina deja de luni bune. 2.Sa cureti mafiile de codati pentru ca sunt PLINE, asta prin readaugarea interdictiilor sau alte reguli MULT MAI stricte pentru codati. Daca vrei sa joci in mafie cu cod, B-Zone e serverul perfect pentru ca avem cele mai proaste reguli in ceea ce priveste codatii, practic ii incurajam sa foloseasca coduri. Eu nu cred ca de codati avem nevoie, deoarece din cauza lor playerii care vor sa joace curat nu vor sa intre in mafii sa se bata cu 30 de codati la fiecare war. Sunt convins ca sunt multi jucatori care gandesc asa, eu zic ca merita incercata treaba cu readaugarea interdictiilor, sa vedem in cateva luni cum decurg treburile. La ambele capitole stam mai prost decat serverele rivale, si e normal ca jucatorii sa aleaga alt server pentru a juca in mafii. Daca se rezolva aceste 2 aspecte cu siguranta vom readuce mafiile la viata si ne vom putea gandi si la 40 de sloturi pe viitor. 

Link to comment
Share on other sites

On 9/26/2019 at 4:08 PM, NC Tanasse said:

Ar fi foarte ideal sa pariezi pe mafii la waruri exact ca la pariuri sportive. Sa fie un biz special unde sa intri si sa pariezi mafia care va castiga warul si multe alte chestii ca la fotbal gen cat se termina cine face asa etc.

As fi si eu de acord cu asa ceva,

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, AIM NewLife said:

Nici cele 30 de sloturi care sunt acuma nu se ocupa la mafii daca observi, sunt multe mafii sub 25 membri, sloturile sunt OK in momentul de fata. Ca sa readuci la viata mafiile trebuie sa te legi de 2 lucruri: 1.Sa rezolvi problema cu lagul la waruri care predomina deja de luni bune. 2.Sa cureti mafiile de codati pentru ca sunt PLINE, asta prin readaugarea interdictiilor sau alte reguli MULT MAI stricte pentru codati. Daca vrei sa joci in mafie cu cod, B-Zone e serverul perfect pentru ca avem cele mai proaste reguli in ceea ce priveste codatii, practic ii incurajam sa foloseasca coduri. Eu nu cred ca de codati avem nevoie, deoarece din cauza lor playerii care vor sa joace curat nu vor sa intre in mafii sa se bata cu 30 de codati la fiecare war. Sunt convins ca sunt multi jucatori care gandesc asa, eu zic ca merita incercata treaba cu readaugarea interdictiilor, sa vedem in cateva luni cum decurg treburile. La ambele capitole stam mai prost decat serverele rivale, si e normal ca jucatorii sa aleaga alt server pentru a juca in mafii. Daca se rezolva aceste 2 aspecte cu siguranta vom readuce mafiile la viata si ne vom putea gandi si la 40 de sloturi pe viitor. 

da, ai perfecta dreptate, am incercat odata mafie si era jale :)) 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, South SilenT said:

Propunere :Să poti transporta masinile cu Packer-ul,am incercat asta si de fiecare dată cad mașinile de pe el.

cred ca chestia asta e de la jocul propriu zis, fiindca am incercat pe alte comunitati si tot nu merge

Link to comment
Share on other sites

Super.

Propun ca la skill 5 la mechanic sa iti poti repara masina si fara sa detii job-ul.

 

21 hours ago, South SilenT said:

Propunere :Să poti transporta masinile cu Packer-ul,am incercat asta si de fiecare dată cad mașinile de pe el.

Nu cred ca ar fi posibil asa ceva. Dar e super  ideia +1

 

Edited by aLexeiC
Link to comment
Share on other sites

Nu acest topic e destinat sugestiilor pentru servere. Așteptam sugestii dacă ar trebui modificată în vreun alt fel categoria, dar n-am primit astfel de sugestii.

Categoria de sugestii o s-o deschidem luni. Acolo veți putea face sugestiile voastre. Nu uitați să citiți regulile.

Link to comment
Share on other sites

  • Kelton locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.