Jump to content
KanekiDauCuCits

Ultimele specimene

Recommended Posts

cum ziceam banul ramane =]]] cum zicea si awake, voi mereu banati aiurea, promovati toti nabii care nu stiu ce culoare au cei din taxi. Daca s-ar apuca toti astia de pe ruby aici toti au cod asa-i? prostii drq =]] daca tu ai staff  de kkt normal ca se lasa lumea se lasa

da vin de pe sv lui awake, acolo unde nu am primit ban pentru aimbot ca si aici, acolo intra glontul mult mai greu, duceti-va acolo si vedeti diferenta si aici unde intra glontul mult mai usor imi ziceti mie ca am cod. Ce staff, tot aiurea, auzi sa joc fara cod, nici nu stii ce e ala, cum coaie sa fii atat de  bun sa zici ca aia e tinta plimbata. Macar spuneti ce cod vedeti voi in video ca sa mor eu de stiu, eu aimbot nu vad. Ce cacat de cod vedeti voi ma acolo ca is curios, ziceti ca am cod da ce cod ca nu vad tinta plimbata, la tw aici nu se ia ca e ceva logic sa prinzi codatii dandu-le ban aiurea. Asa fara nimic, aici doar daca ai filmare ca in rest esti mort, ce trebuie eu neaparat sa ma filmez cum trag, al drq ca nu stiam ca e noua regula unde trageam eu si intra glontul ca nu inteleg, cum sa trag pe langa si sa intre glontu voi sunteti normali la cap? Voi cred ca nu stiti de flick shot, adica cand tragi si dupa pui tinta cum ar veni, sau in timp ce fuge si ii tragi dinainte sa pui tinta, nu stiu sa explic asa de bien.uitati pe yt daca nu stiti nici ce e flick shot. Si sa stiti ca pistolul are si el recoil, gloantele se duc in jurul tintei.. aolo in fine e clar cu voi

Joacă liniștit acolo dacă ție ți se pare că e mai ok acolo. Fiecare comunitate are părți care atrag un anumit jucător în funcție de gusturile fiecăruia, dar crede-mă că nu e cu nimic mai capabil stafful de acolo comparativ cu al nostru :)

Ai fost sancționat pentru topic aiurea.

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.