Jump to content
AT NicFTW

Atlantic Organization [AT] - 2 ani de la infiintare

Recommended Posts

lVk2QWx.png

Doi Ani de la infiintarea clanului Atlantic Organization!

Pana sa ajungem la subiect, vreau sa va multumesc tuturor celor care ati fost alaturi de clanul Atlantic Organization. Niciodata nu ne-am gandit ca vom ajunge asa departe cu acest clan, dar uite ca dupa cele toate intamplate, suntem inca aici, printre cele mai respectate clanuri de pe server. Cu aceasta ocazie, impreuna cu staff-ul AT ne-am gandit sa eliminam in totalitate raportul legat de XP din clanul nostru. Vreau sa le multumesc tuturor membrilor care au aratat interes fata de noi si si-au rezervat cateva minute in fiecare zi pentru a ne ajuta clanul, iar cei care n-au facut nimic o sa scape de CW-uri dar, o sa tin minte cine a ajutat clanul. De asemenea as aprecia daca v-ati pune "AT" sau "Atlantic" in fata numelui de pe forum, pentru a va arata demnitatea fata de clanul in care sunteti (Pentru doritori acord un bonus de 50,000$ daca aveti acest nume, PM privat va rog).

<< Atlantic Organization va implini doi ani pe data de 30.10.2019, cand dorim sa pregatim mai multe

surprize atat membrilor clanului cat si playerilor de pe server. >>

Veti primi mai multe detalii cu cateva zile inainte de aniversare.

<<IMPORTANT!>>

In data de 30.10.2019 si 31.10.2019 dorim sa organizam diferite evenimente cu ocazia unui an de la infiintarea clanului,

asa ca TOTI MEMBRII CLANULUI sunt obligati sa doneze minim suma de 150,000$ pana pe data de 29.10.2019 ora 12:00.

Cine nu doneaza pana pe data precizata mai sus va fi sanctionat cu Rank-down + CW, iar cei de rank 1 2/3 CW.

Ne-am propus sa strangem cel putin 10,000,000$, pentru a face o serie foarte mare de evenimente.

Pentru a face o donatie pentru evenimente folositi comanda [/clandeposit] in Clan HQ!

Daca faceti donatia prin [/transfer] sau trimiteti banii la altcineva nu se pune, deci aveti grija.

**Nu uitati sa postati pe forum donatia, altfel nu o sa fie luata in considerare!**

Model de Postare:

Nume: 

Rank:

Data in care ai facut donatia:

Dovada cu [/clandeposit]:

Alte precizari:

**Pe data de 29.10.2019 vom avea mai multe discutii in cadrul clanului, alegand cativa noi Rank 6 si acordand Rank-up si premii speciale

membrilor care au aratat un interes ridicat fata de clan! Succes.**

Daca ati luat la cunostinta tot ce am scris mai sus va rog sa lasati o reactie la acest topic. Mersi!

Edited by AT NicFTW

Nume: Corina

Rank: 3

Data in care ai facut donatia: 18/10/2019

Dovada cu [/clandeposit]https://imgur.com/brupfef

Alte precizari: -

Nume:  AllSt4R

Rank: 5

Data in care ai facut donatia: 18.10.2019.

Dovada cu [/clandeposit]https://imgur.com/a/kJI4q7E

Alte precizari: Sa fie bine ca sa nu fie rau... Ps- M-ati lasat cu 4k :(

Nume: raul.advitizic

Rank: 3, parca

Data in care ai facut donatia: 18.10.2019 19:44

Dovada cu [/clandeposit]ia sa ai

Alte precizari: pa pa

Nume: Oros

Rank: 2

Data in care ai facut donatia: 18.10.2019

Dovada cu [/clandeposit]:https://imgur.com/MjIrll7

Alte precizari: AT the greatest! NU ARE CE CAUTA SMECHER CU FRAIER SA STEA MA 

Nume: [AT].iLuSion

Data in care ai facut donatia: 19.10.2019

Dovada cu [/clandeposit]https://imgur.com/a/kYgfpby

Alte precizari: La mulţi ani Atlantic Organization, ajungem pana la 3 ani?

Nume: [AT][Vlad]

Data in care ai facut donatia: 19.10.2019

Dovada cu [/clandeposit]Here

Alte precizari: Luați copii, nu mi-e milă.

@AT NicFTW 

Nume: [Mihai.R]

Rank:2

Data in care ai facut donatia:21/10/2019

Dovada cu [/clandeposit]:https://imgur.com/a/IGsKbSM

Alte precizari: La multi ani Atlantic Organization!

On 10/18/2019 at 3:02 PM, AT NicFTW said:

lVk2QWx.png

Doi Ani de la infiintarea clanului Atlantic Organization!

Pana sa ajungem la subiect, vreau sa va multumesc tuturor celor care ati fost alaturi de clanul Atlantic Organization. Niciodata nu ne-am gandit ca vom ajunge asa departe cu acest clan, dar uite ca dupa cele toate intamplate, suntem inca aici, printre cele mai respectate clanuri de pe server. Cu aceasta ocazie, impreuna cu staff-ul AT ne-am gandit sa eliminam in totalitate raportul legat de XP din clanul nostru. Vreau sa le multumesc tuturor membrilor care au aratat interes fata de noi si si-au rezervat cateva minute in fiecare zi pentru a ne ajuta clanul, iar cei care n-au facut nimic o sa scape de CW-uri dar, o sa tin minte cine a ajutat clanul. De asemenea as aprecia daca v-ati pune "AT" sau "Atlantic" in fata numelui de pe forum, pentru a va arata demnitatea fata de clanul in care sunteti (Pentru doritori acord un bonus de 50,000$ daca aveti acest nume, PM privat va rog).

<< Atlantic Organization va implini doi ani pe data de 30.10.2019, cand dorim sa pregatim mai multe

surprize atat membrilor clanului cat si playerilor de pe server. >>

Veti primi mai multe detalii cu cateva zile inainte de aniversare.

<<IMPORTANT!>>

In data de 30.10.2019 si 31.10.2019 dorim sa organizam diferite evenimente cu ocazia unui an de la infiintarea clanului,

asa ca TOTI MEMBRII CLANULUI sunt obligati sa doneze minim suma de 150,000$ pana pe data de 29.10.2019 ora 12:00.

Cine nu doneaza pana pe data precizata mai sus va fi sanctionat cu Rank-down + CW, iar cei de rank 1 2/3 CW.

Ne-am propus sa strangem cel putin 10,000,000$, pentru a face o serie foarte mare de evenimente.

Pentru a face o donatie pentru evenimente folositi comanda [/clandeposit] in Clan HQ!

Daca faceti donatia prin [/transfer] sau trimiteti banii la altcineva nu se pune, deci aveti grija.

**Nu uitati sa postati pe forum donatia, altfel nu o sa fie luata in considerare!**

Model de Postare:

Nume: 

Rank:

Data in care ai facut donatia:

Dovada cu [/clandeposit]:

Alte precizari:

**Pe data de 29.10.2019 vom avea mai multe discutii in cadrul clanului, alegand cativa noi Rank 6 si acordand Rank-up si premii speciale

membrilor care au aratat un interes ridicat fata de clan! Succes.**

Daca ati luat la cunostinta tot ce am scris mai sus va rog sa lasati o reactie la acest topic. Mersi!