Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Bug - Rob RPG2


Nic

Recommended Posts

Nick-ul tau: Nic.eXe
Server: RPG2
Descrierea bugului:

@Adi007E bug la locatii rob pe rpg2. Oriunde ai da rob, primesti aceleasi 2 locatii: Pe chilliad la o casuta si la benzinarie vizavide gara sf. Ca sa iti demonstrez, am dat /rob la PUBG(1288m) pana la locatia respectiva, si tot acolo am primit. De asemenea toti playerii care au dat rob au primit cele 2 locatii.

Apropo, pe RPG1 sunt alte 2 locatii care nu se schimba.
Screenshot(s): https://imgur.com/a/9WaQtwx

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Madalin AM said:

Da, confirm acele 2 locații de pe RPG1 care nu se modifică + acel timp de așteptare că am ajuns prea repede, așa e și în viața reală cu hoții? Ascund banii prea repede? E aiurea partea asta.

Nu e tocmai real dar, nu-i nici frumos sa termine unu robu in 2 secunde cu TP-ul.. zic sho

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Madalin AM said:

@AT NicFTW Teoretic iei kick cu teleport, când ajungi în checkpoint, nu primești nici banii și rămâi și cu wanted.

Nu iei kick, primesti un warning atat tu, cat si adminii. De asemenea iti anuleaza actiunea pentru cateva secunde, dupaia o sa poti intra in checkpoint.

Link to comment
Share on other sites

Nu e bug, va va seta checkpoint la 2 case cele mai apropiate, dar nu mai apropiate de 1800 unitati, probabil doar alea erau eligibile de unde ati dat voi rob.

Timpul ala cu "ai ajuns prea devreme" o sa-l scad.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.