Jump to content

Happy Halloween!


DMR
 Share

Recommended Posts

ZfTqPfB.jpg

 

Cu ocazia acestei sarbatori minunate am decis ca trebuie facut si un mic event cu aceasta ocazie. Tot ce va trebuii voi sa faceti este sa imi trimitesti printr-un PM o poza cu voi si cu costumul vostru de Halloween ( din samp nu din viata reala ). Premiul cel mare va fii de 1x Infernus iar premiul doi va fi tot 1x Infernus. Tot ce trebuie sa faceti este sa mergeti la un Binco sa va faceti un costum iar mai apoi sa trimiteti poza respectiva printr-un PM la @KripptoN. Pe langa poza va trebuie sa specificati si ce nickname aveti pe server. Pentru a participa la acest tip de eveniment aveti nevoie si de cont premium, deoarece acest vehicul poate fii detinut doar daca ai cont premium. Castigatorul va fii anuntat astazi la ora 20:00 intr-un live pe canalul meu de YouTube ''MrEkko'' deci ce mai asteptati faceti-va un costum cat mai inspaimantator.

Link to comment
Share on other sites

  • sRn locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.