Jump to content

Au început evenimentele de iarnă. Detalii aici

TinKode

Discuții între participanți

Recommended Posts

csgo.png

Topic dedicat discuțiilor între participanți cât și stabilirii orei de joc pentru un anumit meci.

Edited by TinKode
Update logo

Sezonul 1 al competitiei de CSGO a inceput. 

In acest topic puteti vorbi cu ceilalti participanti sau adresa intrebari sau nelamuriri.

@GF N Cristian Felicitari, ai ajuns in finala pe milogeala si pe lacrimi de fetita. In meci ziceati ca nu jucati serios ca va pisati pe ei de 2 euro de persoana, si dupa meci va cacati pe voi cu reclamatie, ca ala mi-a dat cu aia pe la gura, ca ala nu mi-a bagat-o bine, si hop in finala fara sa castigati macar 1 meci. @TinKodete felicit mane, a iesit ce-a mai, dar ce-a mai de rahat competitie de cand b-zone le organizeaza, sa nu ai nici un meci castigat si sa fi in finala( valabil pentru ambele echipe care joaca), e super fain mane. @GF N Cristiansa nu va concentrati prea rau la finala, nu care cumva sa va sara venele.

Iti multumesc pentru parere. Data viitoare sa respecti regulamentul ca este scris cu un scop. 

O seara buna!

Edit: Puteati castiga cu 100-0 daca nu stii sa respecti niste reguli de bun simt si de buna purtare nu ai ce cauta in aceasta competitie. Limbajul de strada pentru o persoana care nu mai are unul din parinti este foarte grav, dovedeste ca nu ai cei 7 ani de acasa. 

Edited by TinKode

7 minutes ago, TinKode said:

Iti multumesc pentru parere. Data viitoare sa respecti regulamentul ca este scris cu un scop. 

O seara buna!

Edit: Puteati castiga cu 100-0 daca nu stii sa respecti niste reguli de bun simt si de buna purtare nu ai ce cauta in aceasta competitie. Limbajul de strada pentru o persoana care nu mai are unul din parinti este foarte grav, dovedeste ca nu ai cei 7 ani de acasa. 

Si ma rog, de unde sa stim ca nu are un parinte, adica pe bune, putea sa zica de la inceput, bai frate eu am o problema, nu agreez limbajul asta pentru ca mi-a murit un parinte si apreciam, sau macar sa ne spuna, ba incetati ca deja sunteti enervanti, dar ei ne injurau la randu lor inapoi. Si macar puteai sa descalifici membri care au injurat grav rau, nu pe aia care stateau in casa in loc sa iasa cu prieteni, sa se joace csgo, si dupa sa vezi ca au jucat 3 meciuri aiurea.

Edit: Gabi, cand la injurat pe baiatul ala care avea parintele mort, dupa ce a aflat si-a cerut scuze, dar asta nu a mai contat in cei 7 ani de acasa, nu?

Edited by KiLg0r

Nu este de datoria nimanui sa-ti spuna ce probleme are el acasa. Limbajul de orice fel sa sanctioneaza pe toata comunitatea. Este de datoria voastra sa pastrati un limbaj decent, fara injuraturi, mai ales ca este specificat in regulament. Orice lume normala functioneaza dupa aceste reguli. 

Voi cand v-ati inscris in competitie stiati ca va trebui sa jucati niste meciuri, nu v-a obligat nimeni sa o faceti. Am terminat dezbaterea pe aceasta tema. 

Daca nu iti place parerea mea, vorbeste cu Kelton sa vedem ca perere are el despre asta. 

1 minute ago, TinKode said:

Nu este de datoria nimanui sa-ti spuna ce probleme are el acasa. Limbajul de orice fel sa sanctioneaza pe toata comunitatea. Este de datoria voastra sa pastrati un limbaj decent, fara injuraturi, mai ales ca este specificat in regulament. Orice lume normala functioneaza dupa aceste reguli. 

Voi cand v-ati inscris in competitie stiati ca va trebui sa jucati niste meciuri, nu v-a obligat nimeni sa o faceti. Am terminat dezbaterea pe aceasta tema. 

Daca nu iti place parerea mea, vorbeste cu Kelton sa vedem ca perere are el despre asta. 

Da ma si de parca oameni nu mai gresesc, da ca ei ne injurau pe noi, asta numai conta nu? La noi in echipa e unu care sta cu bunici ca parinti i-au murit si nu a zis nimic cand aia il injurau. Dar las-o asa, uni au deminitate si creer, alti au rahat in loc de el.

Daca este asa cum spui, de ce nu ati facut o reclamatie cu dovezi. Pe baza unor vorbe nu te ia nimeni in seama. 

Edit: N-am spus ca noamenii nu gresesc, dar scrie clar in regulament ca limbajul se sanctioneaza cu descalificare. 

Am terminat pe tema asta, daca vrei mai multe detalii ai PM. 

Edited by TinKode

Just now, TinKode said:

Daca este asa cum spui, de ce nu ati facut o reclamatie cu dovezi. Pe baza unor vorbe nu te ia nimeni in seama. 

De ce sa facem reclamatie cand noi am castigat? :))) Noi suntem mai buni, si apropo mane, daca vine unu care nu il cunosti si te injura de familie, tu care nu o ai, iti pasa? Nu dracu, e pe un joc, deja sti ca ori ca te injura, ori ca nu nu poti schimba nimic si ii arat ca el e mai prost decat tine si il lasi in prostia lui.

Iti vei da seama cand ti se va intampla tie, acum bafta cu 'Coordonarea'.

Nu este vorba de mine prietene. Nu stii ce simte un om cand este injurat de parinti, asa ca lase plansul la o parte si respecta regulamentul scris sau fa-mi reclamatie la Kelton direct. 

Edit: Toti avem probleme acasa sau in viata reala. Cand venim aici pe B-Zone, venim sa ne simtit bine sa uitam de probleme. Asta e parerea mea si ca organizator este parerea finala.

Edited by TinKode

1 minute ago, TinKode said:

Nu stii ce simte un om cand este injurat de parinti, asa ca lase plansul la o parte si respecta regulamentul scris sau fa-mi reclamatie la Kelton direct. 

Sa mori tu ca nu stiu, nu ma cunosti deci nu ai de unde sa sti daca stiu sau nu stiu, sti care e chestia, e mai naspa sa iti moara o sora mai mica, intelegi tu? Si apropo de ce sa iti fac reclamatia? Ca esti incompetent? Nu imi trebuie asta ca sa vada si ceilalti ca nu sti sa organizezi un rahat de competitie cu premiu de 2 euro per persoana.

Te rog frumos sa respecti un limbaj decent, nu suntem in piata. Daca stii ca gresesc, imi faci reclamatie. Insa eu sunt cel care are dreptate si tu doar te plangi. 

Imi pare rau sa aud acest lucru despre sora ta. Din acest motiv sa evita si se sanctioneaza limbajul. 

Premiul a fost oferit da catre Kelton, daca nu iti convine te rog sa te adresezi lui. 

Edited by TinKode

Deci si eu am jucat in meciurile alea, si i-am batut de i am stricat, dar cand ei ne-au facut mucosi, si in tot felul noi nu am facut poza sa plangem la 'tata tinkode sa ne ajute' ca pierdem 10euro pe un shop de cacat, eu personal nu joc pe b-zone am fost chemat sa ma joc si am jucat la distractie, distractie adevarata nu cum ziceau aia ca joaca la amuzament si dupa o zi plang pe forum, si la chestia asta cu parintii, cand coechipierul meu l-a injurat pe ala de mama, si ala a zis ca maica-sa e moarta, coechipierul meu si-a cerut scuze, si nu suntem dumnezei din nu stiu ce tara sa stim ca a murit maica-sa, si sincer nu imi pasa ca maica-sa a murit, pentru ca eu nu am injurat de loc in meciurile alea, dar sa ne descalificati fara nici-un motiv calumea este un cacat, a fost un 'turneu' organizat foarte prost si sper sa nu se mai organizeze 'turnee' asa, data viitoare cand se joaca sa fie un admin spectator/sa fie servere facute de voi. 

@Krax citeste te rog regulamentul si vezi ce scrie acolo. 

nu vreau sa citesc regulamentul pentru ca nu o sa mai intru pe forumul asta, vreau te rog sa mi raspunzi la comentariu sa stiu si eu un motiv pentru care ne-ati descalificat

Pentru limbaj ati fost descalificati, nu a fost destul de clar? 

daca iti fac rost de demo-uri de la ambele meciuri in care injura si ei, ii descalificati si pe ei?

Ai dovada aici. 

https://imgur.com/a/YOy4eBK

Daca ai dovezi ca v-au injurat si ei, da vor fi de asemena sanctionati. 

Topic closed. 

Am primit demo urile. Urmeaza sa le analizez.

Edited by TinKode

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.