Jump to content

Nu-i chiar bug


Nic

Recommended Posts

Nick-ul tau: Nic.eXe
Server: RPG2
Descrierea bugului: La achievements factiuni in momentul in care esti lider primesti si achievements de membrii, (Spend 24 months in a faction). La clan insa, nu primesti achievement de exemplu (Spend 24 months in a clan) daca esti lider.

Stiu ca mi-ai mai zis tu ca daca promovezi pe cineva ca lider de clan se reseteaza zilele si asa dar, e naspa rau. Eu am 2 ani in clanul AT fiind si lider. Am schimbat clanu de sute de ori intre mine si ceilalti prieteni cu care il detin. Nu primesc nici achievement de membru, nici de lider. Incearca sa faci ca la factiuni, e mult mai ok asa sa se contorizeze 2 in 1  si sa nu se mai reseteze zilele cand dai lider de clan. Mersi frumos! 
Screenshot(s): -

Link to comment
Share on other sites

Mai nou s-a introdus posibilitatea de a da "puteri" in clan altor membrii. Daca se solicita la sugestii, adaugam si alte "puteri" suplimentare, astfel incat sa nu mai fie necesar sa jonglati cu clanurile de la unii la altii.

Ca sa iei achievementul trebuie sa il detii tu, nu alti membrii si asa mi se pare normal.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.