Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Problema CLEO.


eB AlinN

Recommended Posts

Salut! 

 

De o zi si ceva incerc sa rezolv problema asta, daca bag orice fel de CMD in cleo iau crash, nu pot sa-mi explic, am sampfuncs, samp r1, deci nu stiu ce sa-i mai fac. Am incerc sa bag GTA default si tot nu merge.

 

 

Link to comment
Share on other sites

@shanker' ce treaba are coada vacii cu stampila primariei, eu am cerut un ajutor, nu jigniri, daca tu asculti un tip de muzica care nu-mi place inseamna ca ai creierul cat o nuca? Puteai sa dai dovada de maturitate, dar ma insel in privinta in care spui asa. Ascult ce vreau si lasa frate chestiile astea, nu judeca un om de pe coperta, afla continul,  nu vreau sa ma cert dar ti-am spus parerea pe care mi-am facut-o despre tine. 

 

Puteai sa-mi dai un sfat ca de asta e facuta sectiunea asta, sa cerem ajutor... 

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, RW AlinN said:

@shanker' ce treaba are coada vacii cu stampila primariei, eu am cerut un ajutor, nu jigniri, daca tu asculti un tip de muzica care nu-mi place inseamna ca ai creierul cat o nuca? Puteai sa dai dovada de maturitate, dar ma insel in privinta in care spui asa. Ascult ce vreau si lasa frate chestiile astea, nu judeca un om de pe coperta, afla continul,  nu vreau sa ma cert dar ti-am spus parerea pe care mi-am facut-o despre tine. 

 

Puteai sa-mi dai un sfat ca de asta e facuta sectiunea asta, sa cerem ajutor... 

Ai dreptate, eram nervos pe moment 

 

Problema vine de la CLEO

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.