Jump to content

[BUG] /vehrank la Taxi


Leviathan

Recommended Posts

Nick-ul tau: Leviathan.
Server: RPG1
Descrierea bugului: Săptămâna trecută cu ocazia Halloween-ului am setat mașinile de tip "Sultan" pentru a ușura munca celor de rank mic și să se bucure de evenimentele organizate de comunitate. Le-am setat la rank 1, dar doar pentru săptămâna trecută. Săptămâna asta le-am setat la rank 3 la loc cum este normal (se poate verifica și în regulament treaba asta) și se setează automat la rank 1 la fiecare PayDay sau ceva de genu. Bug-ul ăsta persistă de 1 an dar nu am făcut niciodată dovezi să-l raportez crezând că se rezolvă de la sine. Din păcate, nu s-a rezolvat. Aș vrea ca în momentul când setez [/vehrank] să rămână permanent. Ideea e că până la urmă rămâne la rank 3 / rank 1 dar persistă câteva zile până se întâmplă asta.

Dacă îl lași așa peste câteva zile rămâne doar la rank 3. Enervant este când mai ales ești în mașină, te dai jos, urci iar și îți spune că mașina nu este pentru rank-ul tău sau membri profită de bug și se suie în mașini de rank superior.
Screenshot(s): 
https://imgur.com/a/19YEmJq

*în poze se poate vedea că sultan-ul / alpha sunt la rank 1, le setez la rank 3, iar la PayDay se setează automat greșit, se "strică" la loc.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.