Jump to content

Bug - sistem realizări și car jacker


MariusicaxD

Recommended Posts

Am întrat în f. B. I pe rpg2 și nu am primit achievement departament member și nu se contorizează zilele pentru realizări departamente,  

 

Când făceam car jacker în urma cu câteva zile la skill 2 când furi o mașină personala deschisa dacă o fur și șoferul o închide repede ma baga în mașină dar nu se pune ca și mașina pe care o pot livra. 

 

Link to comment
Share on other sites

On 11/19/2019 at 11:01 PM, MariusicaxD said:

Am întrat în f. B. I pe rpg2 și nu am primit achievement departament member și nu se contorizează zilele pentru realizări departamente,  

 

Când făceam car jacker în urma cu câteva zile la skill 2 când furi o mașină personala deschisa dacă o fur și șoferul o închide repede ma baga în mașină dar nu se pune ca și mașina pe care o pot livra. 

 

Ce sa ti se contorizeze? Vad ca ai intrat recent, nu ai o luna (iar cel ami mic achievement de vechime in departamente e de 1 luna), mai asteapta.

 

Partea de Car jacker n-am prea inteles-o, cum adica nu se pune? Explica in pasi mai detaliati te rog.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Adi007 said:

Ce sa ti se contorizeze? Vad ca ai intrat recent, nu ai o luna (iar cel ami mic achievement de vechime in departamente e de 1 luna), mai asteapta.

 

Partea de Car jacker n-am prea inteles-o, cum adica nu se pune? Explica in pasi mai detaliati te rog.

Când fur o mașină deschisa și o închide repede proprietarul nu se mai pune check Point practic nu o recunoaște sistemul

Și nu mi a dat realizarea membru departament la aia m am referit 

Link to comment
Share on other sites

On 11/23/2019 at 7:22 PM, MariusicaxD said:

Și nu mi a dat realizarea membru departament la aia m am referit 

Pentru ca nu ai vechimea necesara, ce nu intelegi? Trebuie sa fii de macar o luna in departament ca sa ai acel achievement.

On 11/23/2019 at 7:22 PM, MariusicaxD said:

Când fur o mașină deschisa și o închide repede proprietarul nu se mai pune check Point practic nu o recunoaște sistemul

N-am putut reporoduce bugul, ori se reproduce altfel si nu sunt suficiente explicatii (revino cu un video te rog daca poti).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.