Jump to content

Black Week 2019 [RPG & Forum Discounts]


Kelton
 Share

Recommended Posts

Se poate schimb metoda de plata? Am facut comanda dar o sa platesc zilele ce vin dar am pus din greseala bank transfer iar metoda de plata pe care as vrea sa o am ar fi card bancar. Daca da, cum? Mentinoez ca comanda e in pending. Multumesc. 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, VTFFLORYN69 said:

Se poate schimb metoda de plata? Am facut comanda dar o sa platesc zilele ce vin dar am pus din greseala bank transfer iar metoda de plata pe care as vrea sa o am ar fi card bancar. Daca da, cum? Mentinoez ca comanda e in pending. Multumesc. 

Adauga separat fonduri pe shop cu cardul, iar apoi iti continui comanda cu bank transfer.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, VTFFLORYN69 said:

Se poate schimb metoda de plata? Am facut comanda dar o sa platesc zilele ce vin dar am pus din greseala bank transfer iar metoda de plata pe care as vrea sa o am ar fi card bancar. Daca da, cum? Mentinoez ca comanda e in pending. Multumesc. 

Poți să-ți adaugi fonduri manual prin Add Funds, indiferent de ce metodă de plată dorești. După ce ți-ai adăugat fondurile necesare pe cont te aștept cu un ticket aici https://shop.b-zone.ro/submitticket.php ca să-ți adaug creditul la comanda respectivă, să nu apară probleme de niciun fel :)

3 hours ago, Madalin said:

Se face și pe shop? 

Momentan nu. Se vor face și pe shop în joc cu diverse ocazii speciale.

1 minute ago, ShadowBlack12 said:

Kelton de unde fac rost de Coduri dastea :-?

De pe prima pagină a topicului, din headerul forumului, din headerul de pe website.

Link to comment
Share on other sites

On 11/21/2019 at 12:26 PM, Kelton said:

 

 

Verificai acum website-ul, nu mai este nevoie.

 

Încă ceva, încearcă să adaugi și din ce an a fost cumpărată mașina.  (e cam aiurea cu zilele)

 

PS: Dacă calculezi 4075 zile la 365, vin 11 ani, înseamnă că voi puneți zilele random, nu se știu anii  la mașinile vechi.

Edited by South Max
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kelton said:

Am luat decizia de a adăuga un cod promoțional în plus, valabil doar pentru pachetele de 10900 Gold și 22500 Gold începând cu data de 27.11.2019 ora 00:00.

 

60% reducere - 20 utilizari - COD: EXTRA60 (disponibil din 27, ora 00:00 pentru pachetele de 50 și 100 

În 27 e ziua mea 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.