Jump to content

Bug rob


MaXxX

Recommended Posts

Nick-ul tau: MaXxX
Server: rpg.b-zone.ro
Descrierea bugului: Bun, aseara ma dat rob, 4 persoane, am inceput rob-ul, ne-am facut fiecare rolurile, dupa care am furat cateva bijuterii, pana se ducem bijuteriile am dat /cancel rob ca nu mi-au convenit coechipierii, si aveam 11 puncte de rob ramase, bun, dupa ce au terminat baietii jaful, tot mi-au scazut puncte, eu nemai fiind cu ei in grupul de rob, deoarece dadusem cancel. Practic chit ca parasesti sau nu grupul de rob, tot iti ia puncte.
Screenshot(s): Nu am facut.

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, AowX said:

Nick-ul tau: MaXxX
Server: rpg.b-zone.ro
Descrierea bugului: Bun, aseara ma dat rob, 4 persoane, am inceput rob-ul, ne-am facut fiecare rolurile, dupa care am furat cateva bijuterii, pana se ducem bijuteriile am dat /cancel rob ca nu mi-au convenit coechipierii, si aveam 11 puncte de rob ramase, bun, dupa ce au terminat baietii jaful, tot mi-au scazut puncte, eu nemai fiind cu ei in grupul de rob, deoarece dadusem cancel. Practic chit ca parasesti sau nu grupul de rob, tot iti ia puncte.
Screenshot(s): Nu am facut.

Odată ce ai inceput, rob-ul, și nu ai dat cancel până sa dea start îți ia puncte, nu e bug. Asa e făcut sistemul.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.