Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Cerere - Relu - Avatar


R e l u
 Share

Recommended Posts

  • Display Name: R e l u
  • Doresc (Avatar/Semnatura/Userbar/Logo/Cover Profil): 
  • Imagine (obligatoriu pentru semnătură): - 
  • Tema (În caz că nu există o imagine): Ceva de iarna, ceva de craciun
  • Text: Relu
  • Dimensiuni: 150x250
  • Alte precizări: - 
Link to comment
Share on other sites

                                                                                                                                      @R e l u 

 

                                                                                                                           RELU.png

Link to comment
Share on other sites

@R e l u, data viitoare când faci cerere ar fi drăguț și ai da dovadă de bune maniere dacă ți-ai păstra pentru tine cuvintele „puțin” răutăcioase despre ce avatare ți-au făcut alții și nu-ți plac. Acel respectiv Konny și-a luat din timpul personal să-ți caute ție un stock pe care să lucreze, pe care să-ți scrie numele și să-ți pună o căciuliță de Crăciun, să fie în tema pe care ai cerut-o tu. Încearcă să apreciezi mai mult până și lucrurile astea mici care poate pentru tine sunt nesemnificative. Sper să vezi partea bună a mesajului meu și să nu te simți mult prea atacat. Foarte puțin ar fi ideal! :)

 

Pentru că ai fost puțin „purceluș” m-am conformat și eu. Sărbători fericite! 

 

hHUecF0.png

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Kaban said:

SXdmD78.png

Frumusica, mersi.

 

2 hours ago, eB Zeldris said:

                                                                                                                                      @R e l u 

 

                                                                                                                           RELU.png

Destul de frumoasa, mersi.

 

1 hour ago, Cranien said:

zlmmNRx.png

Putin albastru ala de la text nu isi prea are locul, dar in rest e chiar frumoasa, cred ca o sa fie una din care o sa le folosesc.

 

1 hour ago, Laris said:

@R e l u, data viitoare când faci cerere ar fi drăguț și ai da dovadă de bune maniere dacă ți-ai păstra pentru tine cuvintele „puțin” răutăcioase despre ce avatare ți-au făcut alții și nu-ți plac. Acel respectiv Konny și-a luat din timpul personal să-ți caute ție un stock pe care să lucreze, pe care să-ți scrie numele și să-ți pună o căciuliță de Crăciun, să fie în tema pe care ai cerut-o tu. Încearcă să apreciezi mai mult până și lucrurile astea mici care poate pentru tine sunt nesemnificative. Sper să vezi partea bună a mesajului meu și să nu te simți mult prea atacat. Foarte puțin ar fi ideal! :)

 

Pentru că ai fost puțin „purceluș” m-am conformat și eu. Sărbători fericite! 

 

hHUecF0.png

Hei, draga mea. Lucrarea e frumusica, n-am de ce sa ma plang. Insa, referitor la ce ai spus tu mai sus, doar mi-am expus parerea despre acea lucrare, i-am multumit pentru munca depusa, i-am dat +1, l-am apreciat, insa, gusturile se discuta, iar fiindca suntem intr-o societate democratica, am tot dreptul sa-mi exprim parerea, si dupa parerea mea am facut-o intr-un mod destul de ok, spunandu-i ca mie personal nu imi place lucrarea, insa, multumindu-i pentru munca depusa. Sper ca data viitoare sa citesti pana la urma ce am avut de zis. Daca mai ai un raspuns pentru mine astept sa-mi dai PM si discutam problema acolo.

 

 

 

Mai astept si alte lucrari.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.