Jump to content

La mulți ani România! Quest & Gift disponibil pe serverele de sa-mp, detalii aici

Sign in to follow this  
CristianRPG3

El Chapo se afla in inchisoare.

Recommended Posts

Cel mai mare traficant de droguri din lume, Joaquin Guzman, poreclit El Chapo, a fost condamnat la inchisoare pe viata  in SUA, si nu va mai fi eliberat niciodata. Sotia acestuia a primit o veste foarte proasta, dupa ce americanii au decis sa ii confiste bani, imobile si bunuri in valoare de 12,6 miliarde de dolari!

Sotia traficantului, care are 2 fetite gemene cu el, a decis sa isi refaca viata. Aceasta a decis sa apara intr-un show TV, denumit Cartel Crew, urmand sa debuteze saptamana aceasta.

Decizia nu se stie daca este pe placul lui El Chapo, Emma fiind o aparitie sexy in cadrul e misiunii. Este cunoscut faptul ca mafiotii isi tin familia departe de ochii lumii, insa puterea lui El Chapo din inchisoare pare a fi una limitata.

2 hours ago, Madalin said:

Ai fi putut posta sursa, zic și eu... 

E o chestie pe care am auzit o la stiri, nu stiu sigur sursa. 

De aceasta data nu te sanctionez. Fiecare stire postata trebuie sa contina si o sursa, de unde apartine.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.