Jump to content

Bug new job chimist


Eu sunt WiSsh din Moldova

Recommended Posts

Nick-ul tau: WiSsh
Server: RPG1
Descrierea bugului: Deci am descarcat masina sunt 5 ture daca nu ma insel, si imi zice ca treb sa ma urc in vehicul, bun, dar imi mai ramane o a 6 a descarcare din masina, am cp, dar nici nu ma lasa sa intru in el, iar cand dau [/f] la masina ma da automat afara din ea. Tin sa mentionez ca e prima data cand se intampla asa ceva.
Screenshot(s):

 

Link to comment
Share on other sites

Bun deci, totul a fost normal pana am ajuns cu masina la spital, am descarcat marfa, ai 5 descarcari de efectuat, am facut asta, dupa care eu trebuia in mod normal sa ma urc in masina si sa merg inapoi la baza pentru a primi banii pe livrare. Insa, mie imi apare un alt cp in spate la masina si nu ma lasa sa dau f, ma arunca din vehicul nustiu de unde a aparut ala arata ca si cum ar trebui sa descarc din masina, dar am intrat in cp si degeaba, nu avea nici un efect, si nici in masina nu ma puteam urca se observa in video cum am incercat sa intru in CP si cum ma arunca din masina cand dau f

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.