Jump to content

Miss and Mister B-Zone - Editia 6


Edward
 Share

Recommended Posts

miss-and-mister-V2.png

Salutare, B-Zone!

Dupa cum vă aşteptaţi a șasea
ediţie de Miss şi Mister începe din acest moment. Aveţi la dispoziţie două săptămâni (14 zile) să vă postaţi pozele.

Mulţumim @Kelton şi @Bobo pentru premiile acordate. 

Cu toate acestea am să vă rog să citiţi ce scrie mai jos şi SĂ ÎNCEAPĂ A ȘASEA EDIŢIE DIN MISS ŞI MISTER B-ZONE.

 

CE PREMII VĂ OFERIM NOI?

 

Mister B-Zone va primi 1000 gold şi gradul pe forum de EkeTa4x.png&key=d7571b7fec7b4257de0766d9(acest grad îl vei deţine timp de 3 luni cât timp eşti câştigător)

Miss B-Zone va primi 1000 gold şi gradul pe forum de efyszDA.png&key=a178370540b3f6ed27892c77(acest grad îl vei deţine timp de 3 luni cât timp eşti câştigătoare)

Locul 2: 500 gold

Locul 3: 250 gold

 

CUM MĂ POT ÎNSCRIE ÎN CONCURS??

 

Păi în mare parte ar trebui să fie destul de simplu. Tu va trebui să postezi o poză cu tine în care să ai scris textul B-ZONE  pe ce vrei tu. (fara organe genitale, sani, poze la batjocură etc.) Puteți scrie cu absolut orice (şi cu vopsea dacă vreţi). Culoarea textului este aleasă de tine.

Dacă veţi pune poze vechi şi le editaţi în anumite programe şi adăugaţi textul B-Zone, postarea o să fie ştearsă.

 

Pentru a participa la acest eveniment trebuie să detineţi minim level 5 pe oricare dintre serverele RPG.

 

Pozele se pot posta până pe data de 04.01.2020 după modelul următor:

 

Nume Real (nu trebuie tot numele, te cheamă Gigel Marian pui doar Marian):
Numele din joc (link website):
Vârstă:
O scurtă descriere a ta:
Link poză:

 

CUM VA TREBUIE SĂ ARATE POZA VOASTRĂ?

 

Poza postată trebuie să conţină textul B-ZONE scris înaintea realizării acesteia (nu editaţi după cu scrisuri în Paint, PS etc.). Jucătorii ce vor posta o poză cu conotaţie sexuala (vulgară sau batjocoritoare) vor primi warn pe forum şi vor fi eliminaţi din concurs. Dacă veţi pune poze vechi şi le editaţi în anumite programe şi adăugaţi textul B-Zone, postarea o să fie ştearsă.

Un exemplu de poză am să vă las mai jos. Mulţumim modelului @Kelton pentru realizarea acesteia.

uMeNL6d.jpg

 

CÂND SE VA ORGANIZA O NOUĂ EDITIE?

Mister şi Miss nu vor fi permanente şi aproximativ o data la 3 luni va fi postată o nouă ediţie, deci automat cei care au fost ediţia trecută Miss şi Mister vor fi trecuţi pe lista de Hall of Fame, din păcate pentru ei tot atunci vor pierde şi gradele pe forum.

INFORMAŢII FOLOSITOARE:

 

NE REZERVĂM DREPTUL DE A ŞTERGE POSTĂRILE CARE NU SUNT ÎN CONFORMITATE CU REGULAMENTUL. Sper să nu mai văd PM-uri de genul: "de ce mi-ai şters postarea?". Din moment ce a fost ştearsă înseamnă că nu a fost bună.

Dacă veţi pune poze vechi şi le editaţi în anumite programe şi adăugaţi textul B-Zone sau postaţi poze vulgare / batjocoritoare, postarea o să fie ştearsă şi voi o să fiţi sanctionaţi în funcţie de gravitate.

Filtrele de pe snapchat (căței sau alte minuni) sunt interzise.

Daca deja ati castigat Miss And Mister pe locul 1 NU mai aveti voie sa mai participati niciodata la acest concurs.

 

OFF-TOPICUL SE VA SANCȚIONA CU WARN PE FORUM ŞI INTERDICȚIE. 

 

Pentru a vă vota preferatul tot ceea ce trebuie să faceţi este să daţi LIKE postării acestuia. (Inimioară, celelalte voturi nu se iau în considerare)

 

Jucătorii ce dețin rank-ul de YouTuber nu pot să promoveze alți participanți ai acestui eveniment. In caz contrar voi vorbi cu @Bobo şi @Kelton

ca aceştia să fie sancţionaţi de la Warn pe Forum până la pierderea gradului de YouTuber. (YouTuberii au o oarecare influenţă şi nu vrem ca acest lucru să influenţeze concursul, de exemplu Bobo să zica pe YouTube să îl votaţi pe X, nu ar fi corect faţă de restul participanţilor)

Dacă mai aveţi şi alte întrebari legate de concurs contactaţi-mă pe mine @E d w a r d sau pe @Scotocell.

 

ESTE STRICT INTERZISĂ ACHIZIŢIONAREA/CEREREA DE VOTURI!!!

Edited by uSp
Link to comment
Share on other sites

Nume Real: Andrei

Numele din joc (link website): https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Andr.

Vârstă: 15 ani (pe 30.12 fac 16 ani dar infine)

O scurtă descriere a ta: Sunt o persoana intelegatoare in care ajuta pe cine poate si sunt din judetul Arges.

Link poză:   (Nu radeti de poza :)) )

F45Rp77.png 

                                               

Link to comment
Share on other sites

Nume RealDenis
Numele din joc (link website): https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/DenisBaN
Vârstă: 16 
O scurtă descriere a ta: Sunt un baiat, pot spune rusinos, inteleg pe toata lumea, stiu sa fac caterinca la momentul potrivit si cu persoana potrivita.
 P.S. a durat foarte mult sa fac poza deoarece este ceva ce fac foarte rar.

Link poza:

 o9oHSi8.thumb.jpg.0800684c5b471e7afc74d43c2a91a076.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nume Real: Adelin
Numele din joc (link website): .AdelinYoo https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/.AdelinYoo
Vârstă:
21 de ani.
O scurtă descriere a ta: Un baiat hotarat plin de ambitie si perseverenta. Un baiat puternic, simtit si sufletist.
Link poză: 
3RD7oxp.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Nume Real: Bogdan
Numele din joc (link website): https://www.rpg2.b-zone.ro/players/general/BogdanKRDulceataTA
Vârstă: 
18 ani
O scurtă descriere a ta: Sunt o persoană amuzantă, ascult muzică în timpul liber si socializez. Joc pe acest cont de aproape 2 ani și în tot acest timp am reusit să-mi fac prieteni. 

Link poză:

79926534_745614432626138_2819280742855475200_n.thumb.jpg.b6cce9679073a627140a748be9ba5e7a.jpg

Link to comment
Share on other sites

447751087_misterb-zone.thumb.jpg.3db7bd9761c51065fdcd8f59623162d1.jpg

Nume RealDan Alin
Numele din joc (link website): xSavi  xSavi.png
Vârstă: 
24 de ani.
O scurtă descriere a ta: Viata traiata din toate punctele de vedere. (Risc,libertate,distractie, #OneLife )

Edited by uS xSavi.Mondialu Cluj
Link to comment
Share on other sites

Nume Real : Alexandru(toti imi zic Draghy.)
Numele din joc (link website): Mos.Ezio.png
Vârstă:  25 de ani
O scurtă descriere a ta: Sunt o persoana timida am 25 de ani si muncitor si traiesc in orasu Bucuresti.

Link poză: 4E2xCDH.jpg

 

P.S CRACIUN FERICIT TUTUROR SI TOT CE VA DORITI SA VI SE IMPLINEASCA.....AUDI POWER

Edited by Ezio ToV
Link to comment
Share on other sites

Nume Real : Alexandru

Numele din joc (link website): https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Sasuke.Vulcanizare
Vârstă: 15
O scurtă descriere a ta: Ma numesc Stefan Alexandru Florin, am varsta de 15 ani, sunt o fire glumeata, sensibila.Imi place sa ma joc diferite jocuri pe PC.
Link poză:

20191225_132143 (1).jpg

Edited by Saske
Link to comment
Share on other sites

Nume Real (nu trebuie tot numele, te cheamă Gigel Marian pui doar Marian): Andrei Valentin
Numele din joc (link website): https://www.rpg.b-zone.ro/players/general/Adyy
Vârstă: 18 jumate 
O scurtă descriere a ta: sunt tank si am ochi superbi nu poti nega asta
Link poză: 
aBjRfaL.jpg

Link to comment
Share on other sites

miss-and-mister-V2.png.a730080d4e0a89e3b4221f85c30b0ac8.png

Câştigătorii sunt: 

 

Miss B-Zone:

Locul 1: @Eileen - 116 Like-uri - Poza 

Locul 2: @HEROINA - 93 Like-uri - Poza

Locul 3: @Ralucy - 76 Like-uri - Poza

 

Mister B-Zone:

Locul 1: @oC ImRoby - 67 Like-uri - Poze

Locul 2: @uSp - 55 Like-uri - Poza

Locul 3: @Ezio ToV - 36 Like-uri - Poza

 

 

Mulţumim tuturor participanţilor. 

Ediţia 7 Miss and Mister B-Zone o să înceapă in luna Aprilie.

Edited by Scotocell
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.