Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Cerere - RW Allexandru - Avatar / Cover profil


CBN Alexandru
 Share

Recommended Posts

  • Display Name: RW Allexandru
  • Doresc (Avatar/Semnatura/Userbar/Logo/Cover Profil): Avatar.
  • Imagine (obligatoriu pentru semnătură): - 
  • Tema (În caz că nu există o imagine): Ceva legat de iarna.
  • Text: Allexandru
  • Dimensiuni: Cele corespunzatoare.
  • Alte precizări: Doresc ca textul sa fie mai jos de mijloc, dar nici jos de tot.  As vrea una simpla si una cu efect de zapada.

 

  • Display Name: RW Allexandru
  • Doresc (Avatar/Semnatura/Userbar/Logo/Cover Profil): Cover Profil
  • Imagine (obligatoriu pentru semnătură): - https://weheartit.com/entry/303066282
  • Tema (În caz că nu există o imagine):
  • Text: Allexandru RPG2 in coltul din dreapta jos.
  • Dimensiuni: Stiti voi.
  • Alte precizări: Vreau ca textul sa fie egal cu dictricele RPG2 insa cu litere mici, daca gasiti un anumit tip de font, este perfect. Mult succes!
Edited by RW Allexandru
Link to comment
Share on other sites

Imi cer scuze,acum am realizat ca poza era salvata pe JPG dar daca intri pe imgur ar trebui sa fie mai bine. Oricum am pus o pe png si ar trebui sa fie mai bine. BBMzbkK.png Cat despre cerintele tale,daca nu mi place ceva,eu personal nu fac.Doar de data asta totusi voi mai face o lucrare.Iar despre designeri,nu cred ca te ignora,pana la urma e revelionul,dar ca sa stii multi aleg,si eu aleg.Daca nu mi place tema cererii,numele,sau orice altceva nu o fac,poate la fel si ei.
.JRL8HhE.png

Link to comment
Share on other sites

IdIpjrH.gif

hiiIXCa.png

Nu am respectat imaginea pentru ca rezolutia imaginii date de tine era una mica, respectiv marind-o isi pierdea calitatea si nu erau dimensiunile normale pentru Cover Profil

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.