Jump to content

Dupa ce un sampist face o gluma despre Vaslui


SolDaT.
 Share

Recommended Posts

@R e l u Faza e ca orice flamanda se ia de Vaslui da' stomacu lui face tumbe, oricine daca aude ceva de Vaslui rade repede ca prostu, nici nu stie daca e adevarat sau fals, doar prostii pe Google.

Face si el o gluma proasta despre Vaslui crezand ca e mai jmeker, da el e prost de ii molipseste si pe altii.

Edited by HQ Serban
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, HQ Serban said:

@R e l u Faza e ca orice flamanda se ia de Vaslui da' stomacu lui face tumbe, oricine daca aude ceva de Vaslui rade repede ca prostu, nici nu stie daca e adevarat sau fals, doar prostii pe Google.

Face si el o gluma proasta despre Vaslui crezand ca e mai jmeker, da el e prost de ii molipseste si pe altii.

Well, gluma e gluma, da totusi nu e imaginea potrivita...

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, HQ Serban said:

@R e l u Faza e ca orice flamanda se ia de Vaslui da' stomacu lui face tumbe, oricine daca aude ceva de Vaslui rade repede ca prostu, nici nu stie daca e adevarat sau fals, doar prostii pe Google.

Face si el o gluma proasta despre Vaslui crezand ca e mai jmeker, da el e prost de ii molipseste si pe altii.

"oricine daca aude ceva de Vaslui rade repede ca prostu" presupun ca si tu faci parte din aceasta categorie daca ai considerat ca meme-ul asta merita postat aici sau l-ai postat doar ca sa ne poti spune noua ca informatiile referitoare la Vaslui sunt doar niste aberatii ?

 

Ai incercat sa iti aperi orasul cu acest meme ? 

 

------

 

Referitor la meme

 

giphy.gif

Link to comment
Share on other sites

@IngeruDrogat Poate se mai schimba mentalitatea SAMP-istilor, daca eu zic ca tu esti intr-un fel si NICI MACAR nu te cunosc inseamna ca e adevarat nu? Zic si eu ca esti .... doar pentru ca o zis Gigi ca esti asa si in Romania "efectul de turma" e destul de mare, cazul lui imogen, o zis ala sarpili o inceput toata Romania, asa si cu Vaslui-ul.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, HQ Serban said:

@IngeruDrogat Poate se mai schimba mentalitatea SAMP-istilor, daca eu zic ca tu esti intr-un fel si NICI MACAR nu te cunosc inseamna ca e adevarat nu? Zic si eu ca esti .... doar pentru ca o zis Gigi ca esti asa si in Romania "efectul de turma" e destul de mare, cazul lui imogen, o zis ala sarpili o inceput toata Romania, asa si cu Vaslui-ul.

Nu schimbi mentalitatea oamenilor cu un meme esuat mai ales celor care joaca samp. "daca eu zic ca tu esti intr-un fel si NICI MACAR nu te cunosc inseamna ca e adevarat nu ?" parerea oamenilor este irelevanta daca tu asculti anumiti oameni cum barfesc si te vorbesc si le si oferi placerea de a te ataca le-ai facut seara / ziua respectiva. Oamenii care urmaresc "efectul de turma" sunt oameni care doresc atentie in general. Pe scurt un om care se respecta si stie ce se intampla cu el sau cu altul nu are nevoie sa asculte de parerea altora.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.