Jump to content

Bug la job boost.


bita93

Recommended Posts

Verifica [ /stats [JOB BOST xy la % ??] daca acesta depaseste 100% atunci serverul va recunoste in ~SCRIPT~ 0%  limita fiind de 100% Per #JobBOST.

Asadar daca, tu ai 101 la % sau peste 100% vei avea defapt 0 chiar daca vizual apare 150 la % sau mai mult. Verifica aceasta informatie.... trebuie sa fi la limita 100% sau mai putin de 100%.

 

*Nota: Daca respectivul job este JOB-DAYS adica jobu zilei respective. la fel in ~Script~ vei avea deja calculat respectivul job la 50% iar daca tu ai bost de 60% din maraton automat esti la, 50+60=110% 

Cea ce face ca BOSTUL tau total sa fie de 0% Pentru ca, ai depasit limita de 100 la % .

 

Verifica ce am zis eu si revino cu `COMEMENT`+Mention. Sucess!

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, EKT xSavi.Mondialu Cluj said:

Verifica [ /stats [JOB BOST xy la % ??] daca acesta depaseste 100% atunci serverul va recunoste in ~SCRIPT~ 0%  limita fiind de 100% Per #JobBOST.

Asadar daca, tu ai 101 la % sau peste 100% vei avea defapt 0 chiar daca vizual apare 150 la % sau mai mult. Verifica aceasta informatie.... trebuie sa fi la limita 100% sau mai putin de 100%.

 

*Nota: Daca respectivul job este JOB-DAYS adica jobu zilei respective. la fel in ~Script~ vei avea deja calculat respectivul job la 50% iar daca tu ai bost de 60% din maraton automat esti la, 50+60=110% 

Cea ce face ca BOSTUL tau total sa fie de 0% Pentru ca, ai depasit limita de 100 la % .

 

Verifica ce am zis eu si revino cu `COMEMENT`+Mention. Sucess!

Imediat urc video pe yt.

Nu are nici o legatura cu ce spui tu broo

Link to comment
Share on other sites

Castigul tau de baza la job e 986 dolari. Pentru cont premium primesti inca 50% din castig, ai job bost 40%. In total, bonusul tau este 90%.

986$+ 90% * 986$= 986$+888$=1874$ cat primesti si tu. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, E D U said:

Castigul tau de baza la job e 986 dolari. Pentru cont premium primesti inca 50% din castig, ai job bost 40%. In total, bonusul tau este 90%.

986$+ 90% * 986$= 986$+888$=1874$ cat primesti si tu. 

Si daca dau la skill 5 la CJ la fel primesc 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.