Jump to content

Cont Spart


robert3757Y

Recommended Posts

cont spart la un prieten , in urma cu cateva minute am jucat cu el. am iesit cam 20 de minute vorbind cu el pe instagram(am si dovezi) si cand re intru observ ca el este online dar tot odata abea deschidea pc-ul :)))  am spus ca mbo poate era samp-ul deschis sau ceva. Dar apoi primesc un mesaj destul de suspect in care ma intreaba care este pinul li ca cica la uitat. I am dat pinu , ca din ne fericiire il stiam :) Dar dupa ce am apasat enter primesc mesaj pe insta de la prietenul meu ca nu se mai poate conecta pe cont. Cine e intrat pe cont a schimbat si parola direct , cum a reusit sa sparga contul nu stiu :) Nume cont: David12342 , contul inca il mai vad online. pot oferii si dovezi din conversatia de pe instagram cu adevaratul proprietar al contului la nevoie 

137405306_A594DABD-880C-407D-BA1C-71AFD0AA9FC7.png.thumb.jpg.62c9f530f8871e0f6555220a9c5127c7.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.