Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Welcome - Stefanutssa


mitro
 Share

Recommended Posts

Nickname: Stefanutssa
Prenume: Ștefănuț

Vârsta: 14?15y
Locaţia: Locuiesc în orașul Balș, județul Olt.
Ocupaţia: Elev în clasa a VIII-a.
Jocurile preferate: SA:MP, PUBG Mobile, Call of Duty Mobile
Pasiunile tale: Mașini modificate, gaming etc.
O descriere despre tine (minim 10 cuvinte): Mă numesc Ștefănuț, am vârsta de 14 ani și locuiesc în orașul Balș, din județul Olt, un oraș în care nu prea ai ce face, în afară de văzutul cozilor infernale de mașini ce se îndreaptă spre Craiova și dusul la supermarket-uri pentru a cumpăra mâncare si chestii. Sunt o fire ambițioasă și uneori agresivă, nu sunt genul care să își dorească tot pe tavă și nu sunt un om fals. Știu cum să mă comport cu frații și cum să-mi aleg anturajul. Cam atât despre mine fiindcă nu am foarte multe de spus.
De unde ai aflat de comunitatea noastră?: De pe YouTube.
Alte precizări: -

Link to comment
Share on other sites

Bine ai venit pe comunitatea noastră, Ștefănuț! Dacă încă nu te-ai apucat de un server al comunității, iți propun să te apuci de RPG2! Cu această ocazie, dacă te înregistrezi cu Refferal-ul meu (748432) vei avea parte de o serie de premii în bani! Mult succes!

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, TLG Vlad said:

Bine ai venit pe comunitatea noastră, Ștefănuț! Dacă încă nu te-ai apucat de un server al comunității, iți propun să te apuci de RPG2! Cu această ocazie, dacă te înregistrezi cu Refferal-ul meu (748432) vei avea parte de o serie de premii în bani! Mult succes!

Welcome Stefanut, vezi ca Vlad asta te minte, ai grija 

Link to comment
Share on other sites

Welcone, sper sa te simți bine lângă noi. Ai mare grija la alți jucători, deoarece pe SA-MP, mai buni și mai răi. Că un mic sfat ți-aș da să îți vezi de treaba ta și să muncești pentru realizările pe care vrei sa le obții. 

Link to comment
Share on other sites

On 2/5/2020 at 1:46 AM, .Lewis said:

Bine ai venit pe comunitate, și succes la examenul de capacitate.

 

On 2/5/2020 at 1:47 AM, Stefanutssa said:

mersi, apropo nu-mi mai aminti de examenul de capacitate că mă ia dracii

SI eu is a 8-a :))

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, .Lewis said:

Succes și ție, hai cu 5-ul

la căt de prosti imi sunt profii mai eu as zice hai cu 3u

 

1 hour ago, HQ Serban said:

 

SI eu is a 8-a :))

succes la vară

 

4 hours ago, Crstina said:

Bun venit pe comunitate, speram sa stai cat mai mult pe aici! ☄️

ms

Link to comment
Share on other sites

  • .Vlad locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.