Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

stonks


kristopher
 Share

Recommended Posts

4 hours ago, uV Dabro said:

"Gusturile nu se discuta", Relu. Daca ii place sau nu, e fix treaba lui. Nu e nimeni obligat sa aprecieze creatiile lui Xulescu.

 

Meme ok.

Nu e vorbesc de gusturi acum, insa, cum posteaza o fata o mema proasta toti arunca cu reactii, dar cand posteaza un baiat o mema proasta atunci proasta ramane. Aici e nivelul acestei sectiuni, si imi pare rau de asta.

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, R e l u said:

"cum posteaza o fata o mema proasta toti arunca cu reactii, dar cand posteaza un baiat o mema proasta atunci proasta ramane."

Asta vad si eu. Dar daca asa le place sa evalueze, lasa-i sa-si faca de cap. Oricum moderatorii au ultimul cuvant (cancer/pretty/hot), nu indragostitii.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, R e l u said:

Nu e vorbesc de gusturi acum, insa, cum posteaza o fata o mema proasta toti arunca cu reactii, dar cand posteaza un baiat o mema proasta atunci proasta ramane. Aici e nivelul acestei sectiuni, si imi pare rau de asta.

gandeste te ca mema ralucai, aia cu /sleep, are 13 reactii man :)) si e o mizerie de meme, spre decent. mema asta pe care am facut o eu anul trecut e prea buna coaie si are 16 reactii. vorbim de o diferenta mica. sa nu ti bagi pla in ele feedback uri facute la plictiseala

 

Link to comment
Share on other sites

On 2/7/2020 at 2:55 AM, R e l u said:

Nu e vorbesc de gusturi acum, insa, cum posteaza o fata o mema proasta toti arunca cu reactii, dar cand posteaza un baiat o mema proasta atunci proasta ramane. Aici e nivelul acestei sectiuni, si imi pare rau de asta.

Ai dreptate, da' nu si in cazul de fata. Memeul e slab, dar poate acum ceva ani era amuzant.

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, R e l u said:

Bine ca meme-urile Ralucai va plac 

 

ON: E bun

te rog frumos, unii prunci n-au pe ce să se masturbeze că n-au auzit de incognită și dacă-i prinde mămica le taie unghia cu ușa

mulțumește-i lu relu pt react din partea mea

a și btw încearcă să nu mai folosești template-uri așa lame și vechi, dacă e fă-ți tu unu blanao, mai mult de 5 min în paint nu-ți ia, sau gimp că ăla e relativ ușor de învățat, da eu tot nu sunt în stare să o fac

Edited by iLDuce
Link to comment
Share on other sites

nu are rost sa incepem un conflict :)) la urma urmei sunteti liberi sa dati feedback ul pe care il vreti si sa apreciati ce vreti. dar e aiurea ca meme urile proaste raman proaste atunci cand sunt postate de un baiat si asa ramane, dar la o fata curg reactiile si mai mult ca sigur ajunge in good memes, cum a zis colegu relu. nu i fair play, nu? 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.