Jump to content

Banul Ramane


TheTom
 Share

Recommended Posts

2 hours ago, R e l u said:

Care e legatura?

LEGATURA? Pai legatura e o legatura... ai ca am spus cum am spus la genu epic ?‍♀️, tu cand faci cerere de unban si esti sigur ca iei unban dar KELTON spune ca BANU RAMANE, iar tu ai fata acelui motan, ar musca din tine

3 hours ago, TheTom said:

DnYFHpV.png

PISICA FACE HAM HAM

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Gabihard said:

LEGATURA? Pai legatura e o legatura... ai ca am spus cum am spus la genu epic ?‍♀️, tu cand faci cerere de unban si esti sigur ca iei unban dar KELTON spune ca BANU RAMANE, iar tu ai fata acelui motan, ar musca din tine

PISICA FACE HAM HAM

Template-ul ala se foloseste in alta parte

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, R e l u said:

Template-ul ala se foloseste in alta parte

e prea puțin spus

Bună ziua. Numele meu este iLDuce și astăzi am venit să vă bag în ceață sau să vă fac o glumă inteligentă.

Această imagine, cu pisica care este într-o stare de confuzie din cauza unei acțiuni care a avut loc în incinta domiciliui ei, nu este corect folosită în această sintaxă complet depășită de anul în care noi, oamenii, homosapiens de tip, ne aflăm. Această sintaxă monosemantică este mai veche decât orice jucător de samp și tot este depășită de secolul 21, secolul vitezei, secolul inteligenței și secolul prostiei. Nu numai că imaginea a fost aleasă complet greșit, dar și diferența între acea ,, glumă '' și acea ilustrare este de la extremă dreaptă la extremă stângă, ce e drept, având un singur lucru în comun: sentimentul de rușine și eșec. În final, această glumă care doar glumă nu este, va fi catalogată ca și o glumă de pe JUNIMEA!!!!!!!!!!

Edited by iLDuce
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.