Jump to content

Prezentare - FeaR


FeaRNo1
 Share

Recommended Posts

Nickname: FeaR
Prenume: Alexandru

Vârsta: 21
Locaţia: Locuiesc în orașul Luton din UK.
Ocupaţia: Manager firma courier.
Jocurile preferate: SA:MP, CS GO, LOL
Pasiunile tale: Designer, Game Design ,  Driver.
O descriere despre tine (minim 10 cuvinte): Mă numesc Alexandru , am vârsta de 21 ani . Studiez la o facultate in UK , Creative Media Production (Game Design) , lucrez la o firma de curierat fiind manager acolo. Sunt o persoana deschisa , creativa , cu mult curaj si sine statator. Mi-ar placea sa ma alatur comunitatii pentru ca sunt pasionat si de partea asta virtuala sa zic asa. Va multumesc .

 De unde ai aflat de B-Zone Community?  Stiam de ea de mai multa vreme , insa sa fiu sincer mi a recomandat o un prieten.
Alte precizări: Nimic de precizat , si mi pare bine sa ma alatur acestei comunitati .

Link to comment
Share on other sites

On 2/13/2020 at 12:44 AM, FeaRNo1 said:

Nickname: FeaR
Prenume: Alexandru

Vârsta: 21
Locaţia: Locuiesc în orașul Luton din UK.
Ocupaţia: Manager firma courier.
Jocurile preferate: SA:MP, CS GO, LOL
Pasiunile tale: Designer, Game Design ,  Driver.
O descriere despre tine (minim 10 cuvinte): Mă numesc Alexandru , am vârsta de 21 ani . Studiez la o facultate in UK , Creative Media Production (Game Design) , lucrez la o firma de curierat fiind manager acolo. Sunt o persoana deschisa , creativa , cu mult curaj si sine statator. Mi-ar placea sa ma alatur comunitatii pentru ca sunt pasionat si de partea asta virtuala sa zic asa. Va multumesc .

 De unde ai aflat de B-Zone Community?  Stiam de ea de mai multa vreme , insa sa fiu sincer mi a recomandat o un prieten.
Alte precizări: Nimic de precizat , si mi pare bine sa ma alatur acestei comunitati .

Salut si bine ai venit!

Link to comment
Share on other sites

  • .Vlad locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.