Jump to content

Găseşte un serial / Find a series


BIS aka OldNab
 Share

Recommended Posts

z3p2QRc.png

 

 

● MODEL POSTARE CERERE

Nickname:

Ce îţi aminteşti din serial:

Alte precizări:

 

● REGULAMENT POSTARE COMENTARII

  • Limbajul vulgar, atitudinea sfidătoare şi orice răspunsuri în bătaie de joc vor fi sancţionate cu avertisment verbalavertisment sau chiar warning points, în funcţie de gravitatea faptei.
  • Cei care comentează cererile sunt obligaţi să se asigure că nu a mai fost postat un răspuns identic. Încălcarea regulii duce la primirea unui avertisment verbal.
  • Posturile făcute aiurea/pentru +1/off topic (ex.: "sună cunoscut", "şi eu o căutam”) vor fi sancţionate cu avertisment verbalPostările vor fi apreciate prin ducerea cursorului peste butonul cu reacţii din colţul din dreapta-jos al postării, care arată astfel: aX9twVJ.png.

 

Nu uitaţi că repetarea abaterilor va duce la sancţiuni mai grave.

 

ENGLISH

 

● MODEL FOR POSTING A REQUEST
Nickname:
What you remember from the series:
Other mentions:

● RULES ABOUT COMMENTS

  • Obscene language, defiant attitudes and any mocking answers will be punished with a verbal warning, warning or even warning points, depending on the severity of the act.
  • Those who comment on the requests must make sure that a similar response had not been posted yet. Violation of the rule leads to receiving a verbal warning.
  • Useless/off topic posts (ex.: "sounds familiar", "I was also searching for it”) will be punished with a verbal warningPosts will be appreciated by moving the cursor over the reaction button in the right-bottom corner of the post, which looks like this: aX9twVJ.png.

Do not forget that repeating mistakes will lead to more serious punishments.

Link to comment
Share on other sites

Nickname:SHC911

Ce îţi aminteşti din serial:Era un serial unde bona unui copil era vampir si noaptea pleaca sa faca diferite trasnai si copilu ala incerca sa ii zica parintilor ca ea e vampir. Stiu ca e ceva cam din 2015 cam asa, tin minte ca vazusem impreuna cu prietenii la cinema un preview. 

Alte precizări:Aveti ceva indicii cam ce ar fi ? Ca nu e Twilight

Link to comment
Share on other sites

On 3/13/2020 at 10:45 PM, SteelHellCat911 said:

Nickname:SHC911

Ce îţi aminteşti din serial:Era un serial unde bona unui copil era vampir si noaptea pleaca sa faca diferite trasnai si copilu ala incerca sa ii zica parintilor ca ea e vampir. Stiu ca e ceva cam din 2015 cam asa, tin minte ca vazusem impreuna cu prietenii la cinema un preview. 

Alte precizări:Aveti ceva indicii cam ce ar fi ? Ca nu e Twilight

E cumva "Dadaca mea e un vampir"? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Valentinos. said:

Nickname: Valentinos.

Ce îţi aminteşti din serial: Personajul principal era un doctor care producea si vindea substante etnobotanice.

Alte precizări: Va multumesc anticipat!

Buna, s-a intamplat ca eu sa intru pe acest topic. Serialul pe care il cauti este Breaking Bad, nu?

Link to comment
Share on other sites

Nickname:YuukiKING

Ce îţi aminteşti din serial:Era vorba de ceva serial cu doctori, o fata parca voia sa se razbune pe un doctor care a omorat-o pe bunica ei. Cam atat imi aduc aminte.

Alte precizări: Posibil sa fie un film dar din cate stiu era destul de mare. Multumesc anticipat!

Link to comment
Share on other sites

On 11/27/2020 at 12:09 AM, DeV RCHS said:

Nickname:RCHS

Ce îţi aminteşti din serial: e legat de doctorii ce purtau masti dalea negre in perioada cu nush ce ciuma ( spaniola cred )

Alte precizări: posibil sa fie un film nu stiu sigur..

La peste

On 12/2/2020 at 9:08 PM, Yuukiking said:

Nickname:YuukiKING

Ce îţi aminteşti din serial:Era vorba de ceva serial cu doctori, o fata parca voia sa se razbune pe un doctor care a omorat-o pe bunica ei. Cam atat imi aduc aminte.

Alte precizări: Posibil sa fie un film dar din cate stiu era destul de mare. Multumesc anticipat!

Doctor who

On 12/2/2020 at 9:24 PM, BoNNie.Mingicarul said:

Nickname:BoNNie.Mingicarul

Ce îţi aminteşti din serial:Era un politist corupt care avea o fabrica de droguri.

Alte precizări:Nimic

Paradise PD
 

Edited by CouldnoT
Link to comment
Share on other sites

Nickname:Remember.Luis

Ce îţi aminteşti din serial:Era apocalipsa zombie si erau doi politisti prieteni si cu incă unul dar i-am uitat numele si mai tin minte că serialul era pe AMC si pe NetFlix dar totusi nu ii mai stiu numele fiindcă m-am uitat prin 2016

Alte precizări:Multumesc mult!

Edited by LuisVasile
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, LuisVasile said:

Nickname:Remember.Luis

Ce îţi aminteşti din serial:Era apocalipsa zombie si erau doi politisti prieteni si cu incă unul dar i-am uitat numele si mai tin minte că serialul era pe AMC si pe NetFlix dar totusi nu ii mai stiu numele fiindcă m-am uitat prin 2016

Alte precizări:Multumesc mult!

The Walking Dead

Link to comment
Share on other sites

Nickname: StarKiller

 

Ce îţi aminteşti din serial: Luptau intr-o fabrică de bani sa spargă banca, stiu ca am vazut sezonul 1 si era cineva care si-a facut o echipa de jaf facea planuri, cum se numea?

 

Alte precizări: Mersi!

Link to comment
Share on other sites

On 8/1/2021 at 7:42 PM, AIM FireBoy said:

Nickname: StarKiller

 

Ce îţi aminteşti din serial: Luptau intr-o fabrică de bani sa spargă banca, stiu ca am vazut sezonul 1 si era cineva care si-a facut o echipa de jaf facea planuri, cum se numea?

 

Alte precizări: Mersi!

Ma indoiesc ca nu mai tii minte unul dintre cele mai cunoscute seriale, vorbesti despre La Casa de Papel (Money Heist).

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nickname: StarKiller

Ce îţi aminteşti din serial: Serial cu 3 sezoane parca, erau 2 lumi, una cea normala si cealalta 'cu susul in jos'. William, un copil a fost luat pe cealalta lume, iar prietenii si familia cat si politistii incearca sa-l gaseasca.

Alte precizări: Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

On 8/4/2021 at 12:43 PM, AIM StarKiller said:

Nickname: StarKiller

Ce îţi aminteşti din serial: Serial cu 3 sezoane parca, erau 2 lumi, una cea normala si cealalta 'cu susul in jos'. William, un copil a fost luat pe cealalta lume, iar prietenii si familia cat si politistii incearca sa-l gaseasca.

Alte precizări: Multumesc!

Stranger Things toata ziua.

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 12/1/2021 at 12:24 AM, DragonMyr said:

Nickname: DragonMyr

Ce îţi aminteşti din serial: Un serial cu un doctor, rezident cred, care pare sa sufere de un fel de autism. Ghiceste el mereu boala pacientului doar daca se uita putin la el.

Alte precizări: Multumesc anticipat.

https://www.imdb.com/title/tt6470478/

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Alin47

Ce îţi aminteşti din serial: Personajul principal era un doctor care producea si vindea substante etnobotanice.

Alte precizări: Va multumesc anticipat!

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, TLG Azonic. said:

Nickname: Alin47

Ce îţi aminteşti din serial: Personajul principal era un doctor care producea si vindea substante etnobotanice.

Alte precizări: Va multumesc anticipat!

Breaking Bad, daca nu gresesc.

Link to comment
Share on other sites

@ TLG Azonic. , protagonistul este un profesor de chimie si face metanfetamina cu elevul sau. Nu gasesti niciun serial in care personajele sa faca etnobotanice, maxim sa gasesti cate un videoclip de YouTube de maxim 2 minute in care personajele stau stana de piatra ca niste zombie.

 

Revenind la raspuns si la gasirea serialului, "Breaking Bad" este:

 

 

 

Iti recomand sa iti rezervi timp astfel incat sa te uiti la el cap-coada, fara intreruperi de mai mult de 3-4 zile intre episoade. Te captiveaza iar episoadele au mare legatura intre ele.

 

Zi faina, un serial foarte bun! Il recomand tuturor.

Link to comment
Share on other sites

On 3/24/2022 at 12:21 PM, TLG Azonic. said:

Nickname: Alin47

Ce îţi aminteşti din serial: Personajul principal era un doctor care producea si vindea substante etnobotanice.

Alte precizări: Va multumesc anticipat!

Copy-Paste Avertisment 

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Piciu..

Ce îţi aminteşti din serial: -

Alte precizări: Doresc un serial bazat pe comedie si iubire, sa nu fie de groaza deoarece nu suport acest gen

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.