Jump to content

Ce genuri de jocuri preferaţi?


BIS aka OldNab
 Share

Ce genuri de jocuri preferaţi?  

107 members have voted

  1. 1. Ce genuri de jocuri preferaţi? (sondaj)

    • Acţiune & Aventură
      35
    • Online
      47
    • RPG
      63
    • Simulator
      30
    • Sport
      21
    • Strategie
      28


Recommended Posts

Simulatoarele de sport, mi se pare ca e combinatie foarte buna, eu personal prefer fifa si formula. Am incercat mai multe simulatoare dar astea mi se par cele mai bune, in plus urmaresc aceste sporturi.

Link to comment
Share on other sites

On 3/24/2022 at 5:32 PM, TLG Azonic. said:

Simulatoarele de sport, mi se pare ca e combinatie foarte buna, eu personal prefer fifa si formula. Am incercat mai multe simulatoare dar astea mi se par cele mai bune, in plus urmaresc aceste sporturi.

Comentariu copiat, avertisment.

Link to comment
Share on other sites

Eu unul le-am ales pe toate. Doar SAMP-ul cu acest server RPG B-Zone intră în toate categoriile de acolo, mai puțin în cea de sport. Dar ca o preferință pe numărul 1, RPG. Și simulatoarele sunt super (Euro Truck Simulator 2, Cooking Simulator, Police Simulator) și îmi plac aproape la fel de mult.

Link to comment
Share on other sites

Sincer, cele mai captivante jocuri pentru mine sunt cele RPG si SPORT dar imi place si cele de tip Acţiune & Aventură.

Link to comment
Share on other sites

Prefer atât jocurile RPG, cât și pe cele din lumea sportului. Prefer mai mult jocurile de tip Fifa și Fotbal Manager decât jocurile RPG, e competiția atlfel;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.