Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Unde preferaţi să vizionaţi filmele?


BIS aka OldNab
 Share

Unde preferaţi să vizionaţi filmele?  

126 members have voted

  1. 1. Unde preferaţi să vizionaţi filmele? (sondaj)

    • Acasă
      93
    • Cinematograf
      33


Recommended Posts

Mie personal imi place sa vad filmele acasa pentru ca ma simt in largul meu si am parte de mai mult confort. De asemenea, in ziua de azi exista Netflix, poti vedea imediat un film la televizorul tau, nu mai este nevoie sa bati drumul pana la cinema.

Edited by Zolomon
Link to comment
Share on other sites

Prefer sa vizionez filmele acasa cu prietenii, ocazional mai ma duc si la cinematograf, privind faptul ca stau destul de departe am vizionat mai mult pe Laptop, si sunt foarte multumit de experienta.

Link to comment
Share on other sites

Acasă și de obicei singur.

Prefer sa fiu in camera mea unde pot sa ma simt comod și sa urmăresc cam ce filme/seriale doresc eu.

Mai ales ca sunt foarte fițos sa zic așa in legătura cu filmele.

Momentan pot spune ca doar aceste filme mi au plăcut cu adevărat: Black Hawk Down - Povestea soldaților americani in războiul din Somalia pentru restabilirea păcii (recomand) și American History X - Filmul este bazat pe un grup de fasciști - naziști americani care s-au unit pentru a învinge așa zisa “problema” cauzată de oamenii de culoare neagră (Recomand)

Și nu in ultimul rând, un film românesc pe nume - Eu când vreau sa fluier, fluier - Unde este vorba de fratele cel mare care a intrat la închisoare iar el încearcă tot posibilul ca mama lui sa nu îl scoată pe cel mic afara din țara și sa ii strice viața la fel cum a făcut-o și lui.

 

Ps. Scuzele mele dacă am greșit ceva !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.