Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Care sunt/au fost materiile tale preferate?


BIS aka OldNab
 Share

Care sunt/au fost materiile tale preferate?  

91 members have voted

  1. 1. Care sunt/au fost materiile tale preferate? (sondaj)

    • Biologie
      13
    • Chimie
      8
    • Cultură civică
      5
    • Desen
      8
    • Economie
      7
    • Filosofie
      4
    • Fizică
      7
    • Geografie
      26
    • Informatică
      20
    • Istorie
      20
    • Limba şi literatura română
      21
    • Limbi străine
      26
    • Literatură universală
      5
    • Logică
      11
    • Matematică
      23
    • Muzică
      12
    • Psihologie
      11
    • Religie
      6
    • Sociologie
      5
    • Sport
      34
    • TIC
      17


Recommended Posts

Pot spune ca geografie mi-a placut cel mai mult, inca sunt atasat de acest obiect deoarece trebuie sa dau bacul la acesta. Materia pot spune ca imi intra in cap fara sa vreau, doar fiind atent in clasa am luat nota 8.90 in simulare fara sa deschid caietul acasa.

Edited by KaMo
Link to comment
Share on other sites

Pe toata perioada liceului, ora de TIC a fost preferata mea, pentru ca invatam multe chesti utile.

Link to comment
Share on other sites

Sportul il ador, deoarece iti imbunatateste mult viata si nu inveti lucruri care nu te ajuta in viata precum inveti la restul materiilor.. Scoala mi se pare ultimul bullshit, deoarece inveti orice ce NU te ajuta in viata, pe cand un mentor in cateva minute/ore poti invata enorm de multe pe care societatea nu le stie si ajungi peste majoritatea spre TOP. Recomand mentorul Bujor Razvan, este ultimate killer pentru informatiile pe care le inveti in orice scoala, este TOP Mentor`s WorldWide!!

Link to comment
Share on other sites

Istoria, deoarece este o materie care ne vorbeste despre curajul unor oameni care au reusit sa faca lumea de azi ceva ce iubim si ceva in care ne place sa traim

Link to comment
Share on other sites

On 3/24/2022 at 10:18 AM, TLG Azonic. said:

Istoria, deoarece este o materie care ne vorbeste despre curajul unor oameni care au reusit sa faca lumea de azi ceva ce iubim si ceva in care ne place sa traim

Comentariu copiat, avertisment.

Link to comment
Share on other sites

Geografia, pentru ca imi place sa invat despre tara mea sau despre alte tari. Logica, nu stiu de ce dar pur si simplu este o materie pe placul meu. Limbile straine imi plac pentru ca sunt foarte cautate in ziua de azi si Psihologia pentru ca m-a ajutat foarte mult cand eram mai mic.

Link to comment
Share on other sites

Istorie,romana,geografie si biologie,mereu m am priceput la aceste materii fara sa imi dau silinta prea mult sa invat,mai ales la romana.

Link to comment
Share on other sites

Materiile mele favorite au fost următoarele :

1. TIC ( informatica, fiind și în momentul de față o pasiune )
2. Matematica
3. Engleza
4. Germana
5. Româna
6. Psihologia

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.