Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Aţi suferit/suferiţi de depresie/anxietate?


BIS aka OldNab
 Share

Aţi suferit/suferiţi de depresie/anxietate?  

92 members have voted

  1. 1. Aţi suferit/suferiţi de depresie/anxietate? (sondaj)

    • Da
      35
    • Nu
      57


Recommended Posts

si acum mai am momente de tristete fara motiv, marcat de intamplari din trecut n-am reusit sa trec cu brio peste, ce pot sa zic, nu se pot numi nici anxietate nici depresie starile prin care trec, in orice caz, you are not alone guys, cand va simtiti nasol gasiti-va alinare in muzica, somn, desen, orice numai vicii nasoale nu.

Link to comment
Share on other sites

On 10/27/2020 at 12:48 PM, sLoww said:

Da, pot spune ca e rau cand esti depresiv... Trebuie sa fie cineva langa tine sa te ajute sa treci peste. (!) Nu te inchide in tine.

Depinde, eu am trecut mai bine singur peste asta, alţii simt nevoia să se exteriorizeze. Variază răspunsul de la om la om.

Link to comment
Share on other sites

Da, intr-o seara, da m am luat cu oala de pe foc cu masina uitata descuiata si mi-a trecut.

:)) nu, se vor intampla cateva lucruri ce ma vor afecta si probabil da atunci voi fi trist, mult timp, doar moartea celor dragi tre sa te intristeze.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, ENZOKiNG said:

Mi se pare o prostie. Mi se pare ca ceri atentie daca esti in depresie. Bea o bere joaca samp si viata merge inainte.

Nu toată lumea care are depresie destăinuie asta, majoritatea țin în ei. Deci nu poți zice ca ceri atenție dacă ești în depresie.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.