Jump to content

Aţi zburat vreodată cu avionul?


BIS aka OldNab
 Share

Aţi zburat vreodată cu avionul?  

88 members have voted

  1. 1. Aţi zburat vreodată cu avionul? (sondaj)

    • Da
      38
    • Nu
      50


Recommended Posts

Din pacate momentan nu am avut ocazia sa calatoresc cu avionul, as vrea pe viitor sa  merg in vacante, excursii si altele dar momentan nu am avut aceasta ocazie.

Link to comment
Share on other sites

Da, de 3 ori impreuna cu parintii mei:

In spania - concediu

In Austria - concediu

In cluj - eram foarte mic si nu imi aduc aminte de ce au decis parintii mei sa zburam cu avionul in tara.

Link to comment
Share on other sites

Da, am calatorit prin multe tari si am mers de foarte multe ori cu avionul, la momentul de fata merg de 2 ori pe luna cu avionul in zboruri nationale pentru ca este mult mai confortabil decat sa mergi cu alte mijloace de transport.

Link to comment
Share on other sites

Da, mereu zbor cu avionul pentru ca una dintre pasiunile mele este calatoria. Este cea mai potrivita metoda de transport pe distante lungi si nu este scump daca stii sa iti planifici calatoriile. Este mult mai comfortabil decat restul mijloacelor de transport, fiind si mai sigur din punct de vedere al sigurantei.

Link to comment
Share on other sites

Am zburat in Spania cu parintii mei cand eram mic intr-o vacanta, am fost de 2 ori cu avionul, e ca si cum ai merge cu masina, nu stiu ce sa zic. A fost o experienta frumoasa, mai ales ca ai ocazia sa dormi pana la destinatie.

Link to comment
Share on other sites

Pana acum nu am avut ocazia sa zbor cu avionul, nu am parasit tara insa in viitor am de gand sa vizitez cateva tari, deci prin urmare voi zbura cu avionul abia peste cativa ani 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.