Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Aţi călătorit prin toate judeţele României?


BIS aka OldNab
 Share

Aţi călătorit prin toate judeţele României?  

91 members have voted

  1. 1. Aţi călătorit prin toate judeţele României? (sondaj)

    • Da
      9
    • Nu
      82


Recommended Posts

Nu, cred ca am calatorit doar prin jumatate din acestea si pot spune ca unele judete sunt deosebit de diferite de judetul in care stau, Bacau, am sa continui sa vizitez si restul judetelor in viitor, este o experienta minunata

Link to comment
Share on other sites

Nu, dar sper sa vizitez macar jumatate din ele pentru ca in romania sunt locuri minunate, dar din pacate ele nu sunt promovate.

Link to comment
Share on other sites

u, cred ca am calatorit doar prin jumatate din acestea si pot spune ca unele judete sunt deosebit de diferite de judetul in care stau, Bacau, am sa continui sa vizitez si restul judetelor in viitor, este o experienta minunata

Link to comment
Share on other sites

On 3/24/2022 at 10:18 AM, TLG Azonic. said:

u, cred ca am calatorit doar prin jumatate din acestea si pot spune ca unele judete sunt deosebit de diferite de judetul in care stau, Bacau, am sa continui sa vizitez si restul judetelor in viitor, este o experienta minunata

Comentariu copiat, avertisment.

Link to comment
Share on other sites

Nu, am fost prin cateva judete, dar ar fi misto o calatorie de-a lungu romaniei prin toate judetele romaniei si cele mai misto zone turistice si de partyyy...

Link to comment
Share on other sites

Nu am calatorit in toate judetele, am calatorit doar in cateva judete din romania dar am calatorit in scoala primara si generala cand se faceau excursii. doresc sa termin cu bacul ca sa ma pot aventura si eu in tara sa descopar tara conducand

Link to comment
Share on other sites

Sincer nu am călătorit prin toate județele, dar mă pot mândrii că în proporție de 65% din județele țării le-am vizitat.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.