Jump to content

Ce tip de maşină preferaţi?


BIS aka OldNab
 Share

Ce tip de maşină preferaţi?  

92 members have voted

  1. 1. Ce tip de maşină preferaţi? (sondaj)

    • Berlină
      19
    • Break
      9
    • Coupé
      24
    • Decapotabilă
      5
    • Furgonetă/Microbuz
      2
    • Hatchback
      5
    • Pickup
      1
    • SUV
      27


Recommended Posts

Coupe.

 

Prefer astfel de mașini pentru că sunt adeptul vitezei, mașinilor modificate, și după părerea mea coupe-urile sunt mai frumoase modificate, dau mai bine decât un sedan, strict părerea mea.

Link to comment
Share on other sites

Imi plac masinile de tip SUV pentru ca denota eleganta, putere ( masinile de tip SUV avand multi cai putere si o anduranta mai mare decat restul, dar si putere financiara, intrucat un SUV frumos are un pret destul de mare ) si pur si simplu m-as simti bine la volanul unei astfel de masini, masina mea preferanta fiind: Mercedes GLE.

Link to comment
Share on other sites

Am optat mereu pentru SUV. Cand eram mai mic ma uitam mereu dupa Cadillac Escalade dar acum ca m-am mai desteptat putin si imi dau seama ca nu tot ce zboara se mananca, cred ca ma multumesc si cu un Land Rover.

Link to comment
Share on other sites

O berlina iti aduce tot cofortul, practica, sportivitatea de care ai nevoie(asta depinde si de ce masina este), mica fata de un suv pentru locurile de parcare spatioasa daca vrei sa pleci la mare cu cativa prieteni 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.