Jump to content

Prezentare - DaniRB


DaniRB
 Share

Recommended Posts

Nickname: DaniRB
Prenume: Dani
Vârsta: 16 ani
Locaţia: Craiova
Ocupaţia: Elev
Jocurile preferate: GTA: San Andreas, GTA 5 (pe care insa nu il joc pentru ca nu ma duce calculatorul) si Team Fortress 2.
Pasiunile tale: Nu pot spune ca am multe pasiuni, imi schimb pasiunile mereu. In momentul de fata, totusi, am devenit foarte atras de politica, economie, sociologie si psihologie. De asemenea, ma pricep la matematica.
O descriere despre tine (minim 10 cuvinte): Sunt un baiat cu capul pe umeri, matur, prietenos, sociabil si cu simtul umorului. Sunt foarte incapatanat si simt mereu nevoia de a demonstra ceva (este unul din defectele mele). Adeseori, ajung sa ma cert cu lumea din lucruri neinsemnate (dar nu intotdeauna din vina mea). Imi place sa ma distrez, dar mai ales sa ma relaxez cu prietenii printre blocuri la o samanta, sau chiar prin intermediul Internetului, dupa o zi lunga de scoala. Pentru mine, relatiile interumane conteaza foarte mult si nu ma consider o fire razbunatoare sau rauvoitoare - ba din contra, imi este greu sa ma supar pe alte persoane, iar atunci cand o fac, ma impac repede cu ele. In rest, ii voi lasa pe ceilalti sa ma caracterizeze asa cum cred ei. Pana la urma, nimeni nu se cunoaste pe sine la perfectie. ?
De unde ai aflat de comunitatea noastră?: Am aflat de comunitatea B-Zone de la prietenul meu @MrRobot, care m-a si convins sa ma apuc de RPG2. Te salut, Lucian!
Alte precizări: Intentionez sa joc serios aici si sper sa imi fac multi prieteni pe aceasta comunitate. Multa sanatate, mai ales celor care ati citit pana aici!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.