Jump to content

Cerere - DaniRB - Avatar


DaniRB
 Share

Recommended Posts

Display name: DaniRB

Doresc: Avatar

Imagine: https://i.imgur.com/paeRJyt.jpg

Tema: -

Text (optional): Sa fie un avatar de tip obisnuit, adica sa scrie numele meu in partea de jos si "b-zone.ro" sub acesta, mai mic.

Dimensiuni (optional): Sa fie dimensiunea optima pentru forum, de preferat sa aiba acelasi raport ca imaginea originala (2:3).

Alte precizari (optional): Sa fie un font si o culoare frumoasa pentru text/nume, care sa se potriveasca cu cromatica imaginii originale. Puteti incerca sa adaugati si efecte animate precum cel de "scuturare" a imaginii, dar doar daca doriti (in cazul in care faceti asta, sa oferiti atat versiunea animata cat si cea neanimata). Multumesc anticipat!

Link to comment
Share on other sites

                                                                                                                                         @DaniRB 

 

                                                                                                                               DANIRB.png

Link to comment
Share on other sites

Mai astept lucrari - nu ma intelege gresit @eB Zeldris, este chiar reusit avatarul, dar as vrea sa mai vad si alternative. ?

Edited by DaniRB
Formulare
Link to comment
Share on other sites

Multumesc pentru lucrari! Am ales, T/C

Edited by DaniRB
Am uitat sa multumesc asa cum se cuvine
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.