Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

[Portofoliu] - NoStresS


TLG NoStresS
 Share

Recommended Posts

Nu stiu cum de inca n-ai avansat pe partea de text, ai destul timp de cand faci lucrari in PS iar textele sunt oribile. Inafara de text trebuie sa lucrezi si la partea de Adjustments(Saturation, Exposure, etc.) chiar si daca ai lua un preset gata facut ar arata mai bine decat unele poze default pe care le iei doar de pe net

Link to comment
Share on other sites

Sunt frumoase nu am ce sa zic:)
Imi place ca nu pui contrast exagerat pe avatare sau prea multe efecte dar cum a spus si  ' Kaban ' mai sus mai ai foarte mult de lucrat la text
Nici eu nu le-am foarte bine pe partea de text dar trebuie sa mai lucrezi putin la partea asta mica numita ' Nickname ' in avatare deoarece si asta conteaza intr-un avatar/cover profil/logo etc.
Oricum keep work pe viitor si mult succes cu pasiunea pe care o ai.

Edited by David.
Link to comment
Share on other sites

Fonts are your specialty, very great job, thousands of hours are spent on this.
Congratulations ?

Edited by CouldnoT
Link to comment
Share on other sites

Ai un portofoliu dragut insa mai ai de lucrat la blur si efecte..si text,iti sugerez sa nu mai adaugi stroke textelor sau... daca vrei sa adaugi neaparat sa il pui pe soft light sau overlay,pozitionarea textului ar trebui lucrata putin.Despre blur si efecte as spune ca sunt destule tutoriale pe net insa tine minte ca nu la fiecare imagine merge mereu acelas timp de blur,iar cand redimensionezi o imagine fi sigur ca atractia principala este in centru. Sper ca te ajuta aceste sfaturi ^^

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.